Łaski-statki, Odpowiedź

  • Rozpoczynający wątek vikarius
  • Data rozpoczęcia

Co Ty na to?


  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Oto moja odpowiedź na temat "Łaski statki":
Argo- Mityczny statek, którym Jazon wraz ze swoimi kompanami wyruszyli po złote runo.
Pierwotnie ten statek był transportowy, więc pomyślałem że załoga tegoż statku neutralizowałaby określoną liczbę statków, lecz nie niszczyła poprzez abordaż.
Ponieważ siła obrony tego statku (zakładam że byłby taki jak brander, bronić owszem, ale nie atakować) wykorzystane łaski były by proporcjonalne.
Proponuje zlikwidować jedną z łask repertuaru zeusa- błyskawice, z tą zmianą że łaska boska kosztowałaby więcej - 250=]
Ludność jaką by pobierał z gospodarstwa to 10 chłopa = 1 statek
Idea obrony argonem jest prosta: 2 argony zawraca 4 statki atakujące, (nie licząc statku kolonizacyjnego) argony "odprowadzają" statki atakujące, po czym wracają do rodzimego portu by po 24h rozpłynąć się w mgle=]
Co o tym myślicie???
argo.jpg
 

DeletedUser

Guest
nowa jednostka jednocześnie z nową mocą? hm... no mi się chyba bardziej podobała sama nowa moc dająca stare statki.

twój pomysł-czar można by zastąpić przez mniej kosztowny czar rzucany na nadchodzący atak (zawracający określony procent statków) skoro argo i tak ma się rozpływać we mgle :)
 

DeletedUser

Guest
NIE ODBIERAĆ BŁYSKAWICY!!!!!!!

Wszystko tylko nie błyskawica, to jest przydatny czar.

Co do pomysłu to nawet niezłe ale za inny czar
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Propozycja nowej jednostki nie jest możliwa do zrealizowania w połączeniu z nowym czarem. Spowodowałoby to niepotrzebne zamieszanie. Posiadamy dość duży wybór jednostek morskich, lądowych oraz mitycznych a każdy gracz może wybrać spośród nich optymalny dla siebie zestaw.
 
Status
Zamknięty.
Do góry