Łaski-statki

  • Rozpoczynający wątek Rimon
  • Data rozpoczęcia

Chcesz aby to zostało wprowadzone do gry?

  • Tak

    Głosy: 22 75,9%
  • Nie

    Głosy: 7 24,1%

  • W sumie głosujących
    29
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam propozycję aby dodać jakieś moce boskie żeby można było statki komuś dać. np. rzucamy czar na kogoś dostaje 1 biremę ale traci 100 łask
tylko przy bogu jakimś (daje przykład) klikamy statek i wybieramy rodzaj statku
oczywiście ludzie z gospodarstwa by zabierało.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł nie jest zły. Ale jakoś wątpię w jego wprowadzenie. W końcu każdy z bogów ma tylko 4 czary.
 

DeletedUser

Guest
Hmm pomysł dobry, przypadł mi do gustu a szczególnie druga część=]
Co powiecie o mitycznych statkach? =] Skoro są mantykory to dlaczego nie można by zrobić jakiegoś wyjątkowego statku ofensywnego? (statku, nie jednostki takiej jak hydra)?
 

DeletedUser

Guest
no ten statek to dobry pomysł ale to trzeba nowy temat założyć z propozycją
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe jaki statek? W mitologi greckiej nie było nic o "magicznych" statkach
 

DeletedUser7315

Guest
dobre ale mogłoby być tylko jakiś dany statek bo tak to nie przejdzie
Bo wiadome że nikt nie weźmie biremy(albo brandery) jak może tirieme(Niekoniecznie ale raczej tak)
Za pomysłem jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
jedynie ajki statek mi przychodzi na myśl to o tezeuszu co był ten żagiel czarny i czerwony. Jakoś dodać mu moce i już :)
 

DeletedUser

Guest
ciekawy pomysł ale brak mu boga... chyba, że zabrać jeden czar jakiemuś bogu i dać wymieniony :) np. Posejdonowi zamiast daru morza.
 

DeletedUser6708

Guest
jak wiem to będzie statek widmo! jego moc toklaibracjia ataków w czasie
 

DeletedUser

Guest
Nie no trzeba posejdonkowi zabrać jakiś czar ale który:confused:Dar Morza chyba bo najmniej przydatny na TAK
 

DeletedUser

Guest
za 25 łask dostajesz 800 drewna w ciągu ułamka sekundy - to jest mało przydatne? do szybkiego ustawienia większej kolejki w porcie najczęściej brakuje właśnie drewna a tu od ręki mamy go sporo, klika kliknięć i już się pojawia brakujący surowiec, za pozostałe łaski przyspieszamy produkcję w porcie i zaczynamy produkcję np. ogni
nie chciałbym tego zabierać za cenę jednego statku :)
 

DeletedUser

Guest
a czemu by nie zwiekszyc ilosci czarow u wszystkich bogow do pieciu i nie byloby problemu
posejdonowi i herze dodaloby sie czar przyzywajacy jakas jednostke a u zeusa i ateny dodac cos od surowcow
 

DeletedUser

Guest
za 25 łask dostajesz 800 drewna w ciągu ułamka sekundy - to jest mało przydatne? do szybkiego ustawienia większej kolejki w porcie najczęściej brakuje właśnie drewna a tu od ręki mamy go sporo, klika kliknięć i już się pojawia brakujący surowiec, za pozostałe łaski przyspieszamy produkcję w porcie i zaczynamy produkcję np. ogni
nie chciałbym tego zabierać za cenę jednego statku :)

W grepolis 2.0 to nie bedzie różnicy czy będziesz miał dar morza czy nie będziesz farmił z 2 kliknięciami myszki:)
 

DeletedUser

Guest
A dlaczego akurat chcecie czar Posejdonowi odbierać ?. :D
Błyskawica Zeusa nie jednego gracza o ból głowy doprowadza :D
Pamiętam, że już kiedyś chcieliście zmiany tego czaru na coś bardziej pożytecznego :D
Moim zdaniem można by wprowadzić coś na bazie opiekunki :D
Dokładniej rzecz ujmując, czar mógl by się nazywać ... hmm ... no nie wiem ... Opiekun Portu albo coś w ten deseń :D
Zeus w zamian za 200 Łask dawał by na miasto 5 losowych okrętów (w losowaniu udział biorą: Statek ogniowy, Birema, Brander, Trirema) :)

Jak najbardziej jestem za :)
 

DeletedUser7672

Guest
ale łask dużo więcej musiało by brać, w końcu flota jest droższa od piechoty
 

DeletedUser

Guest
300 ?. Weź pod uwage fakt, że jednostki będą losowane ;D
 

DeletedUser5941

Guest
Czar zeusa z błyskawica wymienić na czar ze statkami i wszyscy byli by zadowoleni :)

Rimon co do twojego postu to można by dać statek Argo z mitologi o Jazonie.
 

DeletedUser

Guest
W grepolis 2.0 to nie bedzie różnicy czy będziesz miał dar morza czy nie będziesz farmił z 2 kliknięciami myszki:)
ale to jest dodatkowa natychmiastowa surka, obok wiosek a takiej nigdy za wiele
czy jak w 2.0 będzie farmił wioski w głębi wyspy to zaprzestaniesz farmić wioski innych graczy, tylko dlatego że w wersji 2.0 to pierwsze masz dzięki 2 kliknięciom myszki?

za błyskawicę mogę się zgodzić - losowe pięć albo przy 200 łaskach nawet 3 jednostki morskie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry