Łaski-statki

  • Rozpoczynający wątek Rimon
  • Data rozpoczęcia

Chcesz aby to zostało wprowadzone do gry?

  • Tak

    Głosy: 22 75,9%
  • Nie

    Głosy: 7 24,1%

  • W sumie głosujących
    29
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Łaski Statki

Osobiście twierdzę że pomysł jest za słabo przemyślany. Owszem jest możliwość poprzez Atenę sprowadzenia do wioski 5 losowych jednostek, jednakże i to jest bardzo silny czar. Dodawania to czarów możliwość przyzwania okrętu jest zbyt silna. Owszem są one w starożytności potęgą ale budowano je powoli. I tak samo powinno być w grepolis :) :)
 

DeletedUser7315

Guest
mogłoby być 350 łask za 5 losowych statków albo za 200 łask 3 losowe statki
 

DeletedUser9137

Guest
Pomysł bardzo dobry tyle że nie możemy przesadzac za bardzo z ilością statków za małą ilośc łask.
Ja proponuje 2 losowe statki za 200 łask.
Można by było zwiększyc limit czarów u bogów do 5 ale jeżeli nie będzie takiej możliwości to można ten czar wstawic za "Wesele" Hery (czar mało przydatny według mnie, daje mało surowców i zabiera 30 łask).
Tyle ode mnie ;)
 

DeletedUser

Guest
Ale Hera i statki?
to się nie kojarzy ze sobą;)
Lepiej będzie odebrać posejdonowi dar morza to wtedy będzie git
 

DeletedUser

Guest
Ale dar morza jest za bardzo przydatny, Spartaninie ognia. Mi się czasem przydaje jak mam mało drewna a chcę robić festyn. A wesele też powinno być, bo nic innego nie daje natychmiast srebra i kamienia.
 

DeletedUser

Guest
wydaję mi się że powinno być dodane po 1 czarze dla każdego boga. dla posejdona ten statek, dla hery mam taki pomysł żeby np. kosztowało 200 łask i można na kogoś rzucić i odbiera jakiemuś miastu po 3000-4000 z każdego surowca
z ateny zabija 7 losowych jednostek, a u zeusa to jeszcze niewiem. Wymyśliłem to w tej chwili. Wiem, że to trochę niezbyt dopracowane :)
ale myślę że to z tym statkiem powinnno wejść do gry
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7672

Guest
skoro Hades daje srebro, Poseidon drewno, to może Hera dawała by tylko kamień? Na przykład.. 700?
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Brak boga do tego czaru.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry