Łaski-statki

• Rozpoczynający wątek Rimon
  • Data rozpoczęcia

Chcesz aby to zostało wprowadzone do gry?

• Tak

Głosy: 22 75,9%
  • Nie

Głosy: 7 24,1%

• W sumie głosujących
    29
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Mikekun

Guest
Łaski Statki

Osobiście twierdzę że pomysł jest za słabo przemyślany. Owszem jest możliwość poprzez Atenę sprowadzenia do wioski 5 losowych jednostek, jednakże i to jest bardzo silny czar. Dodawania to czarów możliwość przyzwania okrętu jest zbyt silna. Owszem są one w starożytności potęgą ale budowano je powoli. I tak samo powinno być w grepolis :) :)

Pomysł bardzo dobry tyle że nie możemy przesadzac za bardzo z ilością statków za małą ilośc łask.
Ja proponuje 2 losowe statki za 200 łask.
Można by było zwiększyc limit czarów u bogów do 5 ale jeżeli nie będzie takiej możliwości to można ten czar wstawic za "Wesele" Hery (czar mało przydatny według mnie, daje mało surowców i zabiera 30 łask).
Tyle ode mnie ;)

Spartanin ognia

Guest
Ale Hera i statki?
to się nie kojarzy ze sobą;)
Lepiej będzie odebrać posejdonowi dar morza to wtedy będzie git

jozio

Guest
Ale dar morza jest za bardzo przydatny, Spartaninie ognia. Mi się czasem przydaje jak mam mało drewna a chcę robić festyn. A wesele też powinno być, bo nic innego nie daje natychmiast srebra i kamienia.

Rimon

Guest
wydaję mi się że powinno być dodane po 1 czarze dla każdego boga. dla posejdona ten statek, dla hery mam taki pomysł żeby np. kosztowało 200 łask i można na kogoś rzucić i odbiera jakiemuś miastu po 3000-4000 z każdego surowca
z ateny zabija 7 losowych jednostek, a u zeusa to jeszcze niewiem. Wymyśliłem to w tej chwili. Wiem, że to trochę niezbyt dopracowane :)
ale myślę że to z tym statkiem powinnno wejść do gry

Ostatnio edytowane przez moderatora:
skoro Hades daje srebro, Poseidon drewno, to może Hera dawała by tylko kamień? Na przykład.. 700?

Status
Zamknięty.