Łaski

  • Rozpoczynający wątek Andrzey95
  • Data rozpoczęcia

Popieracie zwiększenie łask???


  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
do samego pomysłu jestem za ale nie w tej formie co autor proponuje

fajnym tez rozwiązaniem jest ze arcykapłana daje nam większy zasób many do przechowania (proponowane 750 jest wystarczająca )

ale ten pomysł do przechowywania łask w stosunku do ilości sumy świątyń mi nie leży jakoś
- - - -

co do ostatniej propozycji to bym ja zmodyfikował tzn

pomnik (konkretny budynek) i za każdy wystawiony taki pomnik bogowi dawało by +5/10* (ale nie więcej) do sumy łask jaka możemy tam przechować

* może to być też tak że za każdy pomnik danego boga daje tyle procent większy schowek na łaski u tego boga

bo ten bonus pomnika który aktualnie jest on zanika przy takiej ilości i jest on mało opłacalny by go budować
i tak samo jak to zrobili z placówka handlową to w tym przypadku pomniki znowu odżyją i zacznie się je opłacać budować
- - - -

dlatego głosu nie oddam bo niema tu opcji głosowania tak ale nieco inaczej/na innych zasadach itp
ale jestem za tą myślą jak najbardziej
 

DeletedUser

Guest
jestem za każdą propozycją tylko zwiększcie ten magazyn w jakiś sposób budową/techniką itp... nawet o 10-20 łask to i tak dużo.
 

DeletedUser

Guest
Bez sensu jeszcze dodawać bonusów przy arcykapłance. wystarczy, ze daje duże zwiększenie produkcji...
Magazyn powinien się zwiększać wraz z ilościąposiadanych świątyń (obojęnie na którym poziomie są)
tzn, jeśli np. będziemy mieli 10 świątyń z zeusem to mielibyśmy już pojemność na 1000 łask, jeśli będziemy mieli 20 to na 2000 (to przykład, liczby trzeba jakoś inaczej dopasować)
Nie sądzę, żeby większa pojemność magazynu zwiększyła znacząco używanie piorunów. Wręcz przeciwnie, teraz się rzuca cokolwiek, żeby łaski się nie marnowały...
 

DeletedUser

Guest
3bracia przedstawił propozycję która wybitnie mi sie spodobała. dodatkowy bonus przy posągach, których przydatność maleje gdy mamy n-dziesiąt miast (nie duża jest różnica wówczas między przyrostem z posągami i bez posągów). 5-10 miejsca więcej w magazynie to dość ciekawa oferta. nie wygórowana i nie za niska (może 5 to troche mało... ale 10 byłoby ok)
 

DeletedUser

Guest
pomysł dobry ale według mnie każdy posąg powinien zwiększać o 20-25
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Zwiększenie banku łask nie jest konieczne. Opcja ta jest możliwa do uzyskania w Świecie Bohaterów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry