Łatwe sprzawdzanie aktywności graczy w sojuszu

  • Rozpoczynający wątek Luqe
  • Data rozpoczęcia

Co myslisz o tym pomyśle?

  • Jestem za

    Głosy: 9 75,0%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 3 25,0%
  • Jest mi to obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jestem liderem sojuszu i dbam o to aby znajdowali się w nim gracze aktywni. Jednak nie jest to łatwe, ponieważ nie dopilnuję ponad 70 luda. Spotkałem się raz w KingAge z takimi informatorami tzn zielone kółko gracz był w grze nie dalej jak 2 dni temu, żółte nie było go 2 dni, a czerwone oznaczało nieobecność przez tydzień co zazwyczaj oznaczało wydalenie z sojuszu.
Nie dałoby się czegoś podobnego wprowadzić do grepolis? Myślę, że nie tylko mi ułatwiłoby to sprawę.
 

DeletedUser

Guest
Ten temat już był...
I ludzie się zgadzali :)

Zresztą mój głos na tak wędruje i tu :p Opcja przydatna :)
 

DeletedUser

Guest
Po 1) Taki temat już był... Opcja szukaj nie boli ;)
Po 2) Nie lepiej wymyślić coś bardziej kreatywnego? A poza tym ja nie trzymam takich ludzi, których nie widać. Ja jak widzę, że ktoś się nie udziela na forum. Rozwojowo stoi w miejscu to out... Na co komu te szmery - bajery?
 

DeletedUser

Guest
Po 1) Taki temat już był... Opcja szukaj nie boli ;)
Po 2) Nie lepiej wymyślić coś bardziej kreatywnego? A poza tym ja nie trzymam takich ludzi, których nie widać. Ja jak widzę, że ktoś się nie udziela na forum. Rozwojowo stoi w miejscu to out... Na co komu te szmery - bajery?

"byzydura", jakoś nie wierzę że chciało by Ci się sprawdzać 100 członkow sojuszu
czy się wypowiadaja na forum i czy cos robią i tak dzień w dzień, już to widzę :D
 

DeletedUser

Guest
"byzydura", jakoś nie wierzę że chciało by Ci się sprawdzać 100 członkow sojuszu
czy się wypowiadaja na forum i czy cos robią i tak dzień w dzień, już to widzę :D

W moich sojuszach jest max 45 członków... Inaczej się robi masówka ;) Lepiej mniejsze, a zgrane. Dlatego podtrzymuję moją wcześniejszą wypowiedź odnośnie tego pomysłu
 

DeletedUser

Guest
a nie można poszukać na forum:confused::confused::confused:


Domyślnie Update do wersji 1.11
Drodzy gracze, w najbliższym czasie wersja gry zostanie zaktualizowana i oto lista zmian

* Opracowano niektóre teksty opisujące boskie moce
* Dodano dwie nowe strefy czasowe
* nieaktywni gracze będą zaznaczeni w podgłądzie członków sojuszu
* gracze mogą wybrać opcję obserwowania w poszczególnych podforach sojuszu pod względem nowych wpisów
* gracze mogą przejść bezpośrednio do nowego wpisu w forum sojuszu
* również w przypadku zakładania nowego miasta statki kolonizacyjne mogą płynąć maksymalnie 48 godzi
 

DeletedUser77

Guest
Opcja już jest wprowadzona i taki temat już był.
 
Status
Zamknięty.
Do góry