[Naprawiony] Łoj ta syrena

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy mam zwidy hehe :) czy też nie ale jak jest taki średni lag przy logowaniu się na gierkę po wczytaniu danych to lekkim strzałem ukazuje się na sekundę SYRENA (tak ta z eventu)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łoj ta syrena

No no nieźle :) wrócić z roboty i strzelić flaszkę a później gada że syrena mu lata :p
a tek serio to fajnie by było ,gdyby potwierdzili błąd bo taki owo istnieje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łoj ta syrena

Mam tak samo
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Łoj ta syrena

Z jakiej korzystacie przeglądarki? Problem pojawia się na wszystkich światach? Próbowałam to powtórzyć, ale najwyraźniej nie mam szczęścia i nie widzę syreny :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łoj ta syrena

Z jakiej korzystacie przeglądarki? Problem pojawia się na wszystkich światach? Próbowałam to powtórzyć, ale najwyraźniej nie mam szczęścia i nie widzę syreny :D


na foksie / tak na wszystkich raczej a przynajmniej mi wiadomo że na 5-ciu.
Może się tylko chłopom pokazuje :D jak w tym filmie co ich zaciągały pod wodę i tam ula lala robiły :p
 

DeletedUser23727

Guest
Odp: Łoj ta syrena

na foksie / tak na wszystkich raczej a przynajmniej mi wiadomo że na 5-ciu.
Może się tylko chłopom pokazuje :D jak w tym filmie co ich zaciągały pod wodę i tam ula lala robiły :p
tez u mnie ona jest, ale jakos nie zwracam za bardzo uwagi bo szybko znika... nieszkodliwa
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Łoj ta syrena

na foksie / tak na wszystkich raczej a przynajmniej mi wiadomo że na 5-ciu.
Może się tylko chłopom pokazuje :D jak w tym filmie co ich zaciągały pod wodę i tam ula lala robiły :p

Nie tylko chlopom xD u mnie takze na foxie przy lagu sie pojawia juz od dawna :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łoj ta syrena

Halo Halo
smiley_emoticons_biggrin.gif

Proszę zdjąć "Naprawiony"
Błąd wciąż wyskakuje, tak samo jak było to na początku.
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif

Kurde no 2 miesiące a błąd wciąż obecny ? Porażka...
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Łoj ta syrena

Hehe mi też się ten błąd pokazał jak zmieniłem przeglądarke ....
 

DeletedUser22087

Guest
Odp: Łoj ta syrena

Ja też dalej mam, ale mi to jakoś nie przeszkadza ;)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Łoj ta syrena

Nie naprawili i pewnie liczyli na to, że nie zauważymy :D
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Łoj ta syrena

Co sie będą meczyc najlepiej ''naprawić'' klikając naprawiony i dalej pracowac nad nowa aktualizacja ktora wprowadzi że przy wlączaniu będzie się pojawiac obok syreny jeszcze artemizja z eventu :D:D:D
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Łoj ta syrena

Co sie będą meczyc najlepiej ''naprawić'' klikając naprawiony i dalej pracowac nad nowa aktualizacja ktora wprowadzi że przy wlączaniu będzie się pojawiac obok syreny jeszcze artemizja z eventu :D:D:D

Tsa.. z ich zdolnościami naprawczymi to w dodatku bedzie Artemizja latajaca na kurze z poprzedniego eventu :D
 
Odp: Łoj ta syrena

Hmm... w źródle strony grepo znalazłam coś takiego:
Kod:
'game_events_items' : "<div class=\"mermaid js-mermaid\">\n\t<div class=\"mouseover_element\"><\/div>\n<\/div>\n"
Dla nieznających angielskiego mermaid to syrena :rolleyes:

Swoją drogą zastanawiam się jak bardzo ta i inne zbędne linijki wpływają na czas ładowania gry :rolleyes: Ale to pewnie już temat do innego wątku, żeby tego zbędnie nie zaśmiecać.
 

DeletedUser24577

Guest
Odp: Łoj ta syrena

Dobrze, że weekend majowy się skończył :p
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Łoj ta syrena

Błąd powinien być naprawiony w wersji 2.85, najwyraźniej tak się nie stało - dziękuję za informację, ponownie zgłosiłam ten problem.
 
Do góry