łaski z kilku miast

  • Rozpoczynający wątek mysticexe
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser946

Guest
Sama o niego pytałam jakiś czas temu i niestety nie ma możliwości jego publikacji.
chyba pytałaś się długi czas temu, bo faktycznie kiedyś to była tajemnica, potem gracze sami to rozgryźli a już od jakiegoś czasu oficjalnie wiadomo (zresztą informację tą można znaleźć na niemieckiej wiki) że wzór ten to:
wurzelt.png
x prędkość świata x 1,5(jeśli aktywna kapłanka)
gdzie t jest sumą wszystkich poziomów świątyń czczących tego samego boga (posąg liczy się jako 5 poziomów)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
MuadDib proszę jaśniej... matma u mnie była dwa na szynach (2=) ;p to jak jest szybciej z tymi łaskami jak bym miał w tych 2 miastach takiego samego boga czy 2 róznych?? slicznie dziękuje i pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
MuadDib proszę jaśniej... matma u mnie była dwa na szynach (2=) ;p to jak jest szybciej z tymi łaskami jak bym miał w tych 2 miastach takiego samego boga czy 2 róznych?? slicznie dziękuje i pozdrawiam

jeśli będziesz miał jednego boga w dwóch miastach to przyrost łask jest szybszy ale możesz korzystać tylko z czarów tego jednego boga a gdy w dwóch miastach masz dwóch różnych bogów to przyrost łask masz dostosowany do lvl. świątyni w danych miastach i tak na zeusa konto leci ileś tam łask na godzinę i na konto hery
 

DeletedUser1360

Guest
MuadDib proszę jaśniej... matma u mnie była dwa na szynach (2=) ;p to jak jest szybciej z tymi łaskami jak bym miał w tych 2 miastach takiego samego boga czy 2 róznych?? slicznie dziękuje i pozdrawiam

Przyjmijmy że masz w obu miastach 15 lvl świątyni i prędkość świata x1

- rożni bogowie

pierwiastek z 15 x1 = 3,872 bez kapłanki
pierwiastek z 15 x1x1,5 = 5,808 z kapłanką

- jeden bóg 2 miasta

łacznie z dwóch miast sumujemy lvl i mamy 30 lvl świątyni

pierwiastek z 30 x1 = 5,477bez kapłanki
pierwiastek z 30 x1x1,5 = 8,215 z kapłanka
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli taki jest wzór to czemu mi podaje zupełnie inny wynik niż to co otrzymuje w grze ?
Raczej dobrze licze, bo z matmy kiepski nie jestem.
 

DeletedUser

Guest
a grasz na swiecie X1 bo od predkosci swiata sie zmienia przyrost lask
 

DeletedUser

Guest
Zapomniałem jeszcze dodać poziomy od posągów, teraz wychodzi mi dobry wynik.
 
Do góry