Ściemnianie

Czy jesteś za wprowadzeniem ściemniania?

  • Tak

    Głosy: 59 80,8%
  • Nie

    Głosy: 5 6,8%
  • Obojętnie

    Głosy: 9 12,3%

  • W sumie głosujących
    73
Status
Zamknięty.

DeletedUser3521

Guest
Witam! Niegdyś grając na plemionach spodobała mi się opcja ściemniania na czas nocy. Wprowadza to bardziej realny klimat do gry, uważam, że warto do tego wrócić. Dlaczego nie zostało to zastosowane w Grepolis? Naprawdę była to super opcja.
 

DeletedUser

Guest
Opcja fajna lecz zauważ, że gra jest nadal nówka. Co chwilę są update więc prędzej czy później (mam nadzieję) noc się pojawi.
 

DeletedUser

Guest
dobry pomysł i myślę, że nie trudny do wprowadzenia. jeden dzień dla grafików, żeby to ładnie zrobić - w końcu to tylko jeden obrazek do edycji(nie trzeba robić od podstaw).
 

DeletedUser

Guest
Zeby tak jeszcze bardziej uraalnic to w Grecji jeszcze oprócz tego że jest noc to równiez pada deszcz. To moze i deszcz i wojsko bedzie szło wolniej bo bedzie grzezło w błocie. Zaciemnienie niczego do gry nie wnosi. Sa bardziej niezbedne usprawnienia jak chocby dyplomacja ,której brakuje choc sa sojusze. A nie mozna sie jej doczekac. Popisac sobie mozemy ale skutki tej pisaniny sa wprowadzane szczatkowo lub wogule
 

DeletedUser

Guest
Eee tak ale w każdym kraju jest kiedy indziej noc ...
 

DeletedUser

Guest
dobry pomysł, to by bardzo umiliło grę ze względu na realiztyczność
 

DeletedUser

Guest
To jest grepolis.pl - Polska jak widac. Poza tym noc w grze moglaby trwac rowno z bonusem nocnym. Tak bodajze bylo w plemionach.
 

DeletedUser

Guest
może być, w nocy nie będą się tak oczy męczyły przy kompie;)
 

DeletedUser

Guest
ja bym sobie dał jak by można było wybrać od 16.00 do 13.00
 

DeletedUser

Guest
Mylisz się :) Pozatym ta gra jest też w wersji niemieckiej :)
W niemieckich chińskiej japońskiej i słowackeij jakie to ma znaczenie jaki kraj? Noc powinna być wtedy kiedy jest noc w grze grepolis, czyli w czasie trwaniua bonusu nocnego.


dobry pomysł i myślę, że nie trudny do wprowadzenia. jeden dzień dla grafików, żeby to ładnie zrobić - w końcu to tylko jeden obrazek do edycji(nie trzeba robić od podstaw).

Jeden obrazek? Wszystkie 22 (chyba) budynków + ich poziomy, średnio budynmek od 0 do maksymalnego rozmiaru zmienia się 3 razy więc jakieś 60 obrazków, no i tło w około.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Temat już był.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry