Święty Zastęp Tebański

  • Rozpoczynający wątek Alumfelga
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie!
Jako polityk i dyplomata z powołania chciałbym przedstawić wam sojusz Święty Zastęp.

image.php


Głównym celem sojuszu jest przetrwanie najbliższych dni spokojnie się rozwijając. Aktualnie mamy jedną z najwyższych średnich.

Święty Zastęp – elitarna jednostka armii tebańskiej. Według przekazów Plutarcha Zastęp składał się z 300 doborowych hoplitów, mężczyzn i młodzieńców. Po bitwie pod Cheroneją przeżyło tylko 46 hoplitów

"Nie liczy się ilość ale jakość."

Herb - Herb to przetworzone zdjęcie Lwa Cheronejskiego - symbolu poświęcenia w imię głębszych idei. Po selekcji planujemy, by każdy miał w profilu podobny herb

Selekcja i ilość miejsc w sojuszu - Selekcję zaczęliśmy i w planach jest zostawienie 46 graczy - tylu ilu przeżyło ostatnią bitwę Świętego Zastępu Teb

Nie jesteśmy typową masówką. Jesteśmy nietypową masówką!

Jesteśmy oddaleni od siebie nawzajem, ale to lepiej, by mieć więcej przestrzeni dla dobrego rozwoju.

Rekrutacja aktualnie zamknięta


by Alum - dyplomata Świętego Zastępu Teb
 

DeletedUser

Guest
Nie obraź się, ale ja bym do was nie przystąpił już przez sam obowiązek posiadania w swoim profilu tak paskudnego "herbu" :p
Ogólnie prezentacja spaskudzona przez "herb". Niby jest jakiś wątek historyczny, ale całość wydaje mi się mało oryginalna i do mnie osobiście nie przemawia.
3/10
 

DeletedUser

Guest
Może i sojusz niezły, ale prezentacja mizerna... zainwestujcie w grafika... może wam coś lepszego skroi niż ten lew... mój 6 letni chrześniak lepsze obrazki robi w paincie... 2/10
 

DeletedUser

Guest
3,5/10 dużo info godło byle jakie. Wyśrodkowane jako tako kolorów wiec daje 3,5.
 

DeletedUser

Guest
Prezentacja niczego sobie daje 7/10, lecz ja za nic niedołączył bym do tego sojuszu bo Święty Zastęp Tebejski to było 300 Homoseksualistów ktuży umieli się bić
 

DeletedUser

Guest
Prezentacja poprawna, jednak nic specjalnego. Moim zdaniem zbyt kolorowa, ale trzyma jakiś poziom. 6/10
 

DeletedUser

Guest
Prezentacja niczego sobie daje 7/10, lecz ja za nic niedołączył bym do tego sojuszu bo Święty Zastęp Tebejski to było 300 Homoseksualistów ktuży umieli się bić

No umówmy się, homoseksualizm w starożytnej Grecji, zwłaszcza wśród elit, był dość powszechny, młodzi chłopcy służyli do sprawiania niektórym mężczyznom przyjemności, kobiety do prokreacji. Wiec musiałbyś cie "obrazić" nie tylko na Święty Zastęp Tebański, ale również na 300 Spartan, i połowę filozofów.

Mi się sojusz podoba, osadzony historycznie, spoko prezentacja. 8/10.

"ktuży"-mistrzostwo:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry