[Nowość] Świat bez możliwości skracania woja i domków

Czy jesteś za utworzeniem świata bez możliwości skracania złotem jednostek i budynków.?

• Tak

Głosy: 54 93,1%
  • Nie

Głosy: 3 5,2%
  • Obojętne

Głosy: 1 1,7%

• W sumie głosujących
    58
Proponuje utworzenie świata (może być nawet eksperymentalny) bez możliwości skracania złotem wojska i budynków

jestem jak najbardziej za ja bym jeszcze apki wyrzucił tak jak było kiedyś.
może wtedy by się okazało kto naprawdę ile czasu poświęca tej grze i ile jest warty.

Gdzie jest taka propozycja i czy była głosowana?

Jeśli nie było to nie zniechęcaj tylko zachęcaj

powiedziałbym, że było tego dużo, jak nie bezpośrednio to w innych wątkach,
sam gdzieś tam ze dwa tygodnie o tym pisałem w innym wątku,

niestety uważam, że jest inny problem, otóż moderatorzy forum działają na rzecz firmy a nie na rzecz graczy,
moderator lub ktoś wyżej jeżeli czułby bluesa a nie jakieś dziwne przywileje, założyłby sam konkretny temat i wrzucałby różne wypowiedzi itp. do tego tematu z różnych tematów, wątków czy też ciekawych wypowiedzi,

mam nadzieję, że tego nie robią tylko z powodu wrodzonego lenistwa a nie "czegoś innego" :)

swoją drogą chciałbym przeczytać odpowiedź Pani "S" na mój wpis,
bo czytanie tej Pani o otwieraniu Nowego Świta i dawanie graczom wybór między morale czy bez to jak między.... , szkoda w sumie pisać bauer decyduje :)

Jakby nie patrzeć, to oni są przedstawicielami/"pracownikami" Inno, więc jak mają nie działać na rzecz Inno?

DonBeker
poruszasz jakby inny temat, jeżeli przyjmiemy Twoją wersję, to znaczy, że są opłacani przez INNO i wtedy faktycznie nie bardzo jest o czym rozmawiać,
natomiast w wielu wątkach czytałem, że ci ludzie, moderatorzy itp. działają jakby z dobroci serca na rzecz tej gry,

więc dodam jeszcze jedno pytanie do Pani "S", czy ktoś z teamu dostaje wynagrodzenia od INNO, jeżeli ktoś to kto ? nie chodzi mi o nicki,
raczej interesuje mnie od jakiej funkcji są profity,
pytanie chyba zrozumiałe,

warto przy tym temacie wyprostować chyba mity i plotki, tak mi się wydaje :)

W sumie ja tu widze ze modki i admini forum moga wszystko bez slowa:

§14. Pracownicy InnoGames GmbH i upoważnione przez nich osoby zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości, tematu lub innej treści bez podania przyczyny.

W sumie sporo lat gram, ale chyba zbyt rzadko zagladalem tutaj i nie wiedzialem ze to takie jaja sie tu dzieja

A co w tym dziwnego? Ich forum, to jakby nie patrzeć, mogą robić z nim, co im się podoba...

...a jak Ci się nie podoba, to przecież nie musisz się tu udzielać.

powiedziałbym, że było tego dużo, jak nie bezpośrednio to w innych wątkach,
sam gdzieś tam ze dwa tygodnie o tym pisałem w innym wątku,

niestety uważam, że jest inny problem, otóż moderatorzy forum działają na rzecz firmy a nie na rzecz graczy,
moderator lub ktoś wyżej jeżeli czułby bluesa a nie jakieś dziwne przywileje, założyłby sam konkretny temat i wrzucałby różne wypowiedzi itp. do tego tematu z różnych tematów, wątków czy też ciekawych wypowiedzi,

mam nadzieję, że tego nie robią tylko z powodu wrodzonego lenistwa a nie "czegoś innego" :)

swoją drogą chciałbym przeczytać odpowiedź Pani "S" na mój wpis,
bo czytanie tej Pani o otwieraniu Nowego Świta i dawanie graczom wybór między morale czy bez to jak między.... , szkoda w sumie pisać bauer decyduje :)
Całkowite wyeliminowanie skracania budowy i rekrutacji na wszystkich nowych światach nie wchodzi w grę, ale co jakiś czas przypominamy szefom, że chcielibyście, aby powstał taki serwer specjalny. Tak samo w przypadku sugestii stworzenia świata na podstawie Alfy i innych pierwszych serwerów. W Plemionach gracze się doczekali, więc nie tracę nadziei :D Technicznie wymaga to bardzo dużo pracy, każda aktualizacja niosła za sobą nie tylko nowe funkcje, ale również poprawki błędów. Ale myślę, że w Grepolis prędzej czy później taki świat również wystartuje.

DonBeker
poruszasz jakby inny temat, jeżeli przyjmiemy Twoją wersję, to znaczy, że są opłacani przez INNO i wtedy faktycznie nie bardzo jest o czym rozmawiać,
natomiast w wielu wątkach czytałem, że ci ludzie, moderatorzy itp. działają jakby z dobroci serca na rzecz tej gry,

więc dodam jeszcze jedno pytanie do Pani "S", czy ktoś z teamu dostaje wynagrodzenia od INNO, jeżeli ktoś to kto ? nie chodzi mi o nicki,
raczej interesuje mnie od jakiej funkcji są profity,
pytanie chyba zrozumiałe,

warto przy tym temacie wyprostować chyba mity i plotki, tak mi się wydaje :)
Są to wewnętrzne ustalenia firmy i nie mogę wypowiedzieć się na ten temat. Team jest łącznikiem pomiędzy graczami a osobami, które odpowiadają za grę od strony technicznej i podejmują decyzje o kierunku rozwoju gry. Czytamy wasze opinie na forum i w zgłoszeniach do obsługi, i regularnie przekazujemy je dalej, to część naszych obowiązków ;)

dziękuję za odpowiedź :)
co do jednego tematu - rozumiem, że gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają, oki, rozumiem to jeżeli chodzi o sprawy personalne,
ja natomiast w jednym z wątków, również w propozycjach, pisałem o pieniądzach w kontekście Świata jaki chciałoby wielu graczy a jednocześnie o pieniądzach za korzystanie z tego Świata,

pisałem mianowicie o Świecie bez złota, Cudów itp. ale o Świecie płatnym w postacie miesięcznego abonamentu,
żyję również w realu a nie tylko w tej "błękitnej pustce" i mam świadomość, że nikt nie będzie prowadził swojej firmy charytatywnie, dałem tam jako przykład miesięczną opłatę 10 ojro :)

dlatego mam pytanie, czy jest możliwy taki Świat i co ew. stoi na przeszkodzie aby wprowadzić na próbę taki Specjalny Świat ?
nie powinny to być zbyt duże koszta początkowe gdyż wystarczyłoby uaktualnić v.1