[Nowość] Świat bez możliwości skracania woja i domków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29615
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za utworzeniem świata bez możliwości skracania złotem jednostek i budynków.?

  • Tak

    Głosy: 55 91,7%
  • Nie

    Głosy: 4 6,7%
  • Obojętne

    Głosy: 1 1,7%

  • W sumie głosujących
    60
Status
Zamknięty.

DeletedUser29615

Guest
Proponuje utworzenie świata (może być nawet eksperymentalny) bez możliwości skracania złotem wojska i budynków
 
jestem jak najbardziej za ja bym jeszcze apki wyrzucił tak jak było kiedyś.
może wtedy by się okazało kto naprawdę ile czasu poświęca tej grze i ile jest warty.
 

DeletedUser18203

Guest
Już nie jeden chciał i nic z tego nie wyszło,także szkoda się wypowiadać nawet.
 

DeletedUser29615

Guest
Gdzie jest taka propozycja i czy była głosowana?

Jeśli nie było to nie zniechęcaj tylko zachęcaj
 

DeletedUser10207

Guest
powiedziałbym, że było tego dużo, jak nie bezpośrednio to w innych wątkach,
sam gdzieś tam ze dwa tygodnie o tym pisałem w innym wątku,

niestety uważam, że jest inny problem, otóż moderatorzy forum działają na rzecz firmy a nie na rzecz graczy,
moderator lub ktoś wyżej jeżeli czułby bluesa a nie jakieś dziwne przywileje, założyłby sam konkretny temat i wrzucałby różne wypowiedzi itp. do tego tematu z różnych tematów, wątków czy też ciekawych wypowiedzi,

mam nadzieję, że tego nie robią tylko z powodu wrodzonego lenistwa a nie "czegoś innego" :)

swoją drogą chciałbym przeczytać odpowiedź Pani "S" na mój wpis,
bo czytanie tej Pani o otwieraniu Nowego Świta i dawanie graczom wybór między morale czy bez to jak między.... , szkoda w sumie pisać bauer decyduje :)
 

DeletedUser19924

Guest
Jakby nie patrzeć, to oni są przedstawicielami/"pracownikami" Inno, więc jak mają nie działać na rzecz Inno?
 

DeletedUser10207

Guest
DonBeker
poruszasz jakby inny temat, jeżeli przyjmiemy Twoją wersję, to znaczy, że są opłacani przez INNO i wtedy faktycznie nie bardzo jest o czym rozmawiać,
natomiast w wielu wątkach czytałem, że ci ludzie, moderatorzy itp. działają jakby z dobroci serca na rzecz tej gry,

więc dodam jeszcze jedno pytanie do Pani "S", czy ktoś z teamu dostaje wynagrodzenia od INNO, jeżeli ktoś to kto ? nie chodzi mi o nicki,
raczej interesuje mnie od jakiej funkcji są profity,
pytanie chyba zrozumiałe,

warto przy tym temacie wyprostować chyba mity i plotki, tak mi się wydaje :)
 

DeletedUser29615

Guest
W sumie ja tu widze ze modki i admini forum moga wszystko bez slowa:

§14. Pracownicy InnoGames GmbH i upoważnione przez nich osoby zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości, tematu lub innej treści bez podania przyczyny.

W sumie sporo lat gram, ale chyba zbyt rzadko zagladalem tutaj i nie wiedzialem ze to takie jaja sie tu dzieja
 

DeletedUser19924

Guest
A co w tym dziwnego? Ich forum, to jakby nie patrzeć, mogą robić z nim, co im się podoba...


...a jak Ci się nie podoba, to przecież nie musisz się tu udzielać.
 

DeletedUser19924

Guest
To dziwne, bo jakby kasowali, to poleciałoby dużo więcej z tego tematu...
 

DeletedUser10207

Guest
omm108
po prostu ktoś potwierdził, że masz rację,
czytałem ten Twój skasowany wpis :)
 

DeletedUser5

Guest
powiedziałbym, że było tego dużo, jak nie bezpośrednio to w innych wątkach,
sam gdzieś tam ze dwa tygodnie o tym pisałem w innym wątku,

niestety uważam, że jest inny problem, otóż moderatorzy forum działają na rzecz firmy a nie na rzecz graczy,
moderator lub ktoś wyżej jeżeli czułby bluesa a nie jakieś dziwne przywileje, założyłby sam konkretny temat i wrzucałby różne wypowiedzi itp. do tego tematu z różnych tematów, wątków czy też ciekawych wypowiedzi,

mam nadzieję, że tego nie robią tylko z powodu wrodzonego lenistwa a nie "czegoś innego" :)

swoją drogą chciałbym przeczytać odpowiedź Pani "S" na mój wpis,
bo czytanie tej Pani o otwieraniu Nowego Świta i dawanie graczom wybór między morale czy bez to jak między.... , szkoda w sumie pisać bauer decyduje :)

Całkowite wyeliminowanie skracania budowy i rekrutacji na wszystkich nowych światach nie wchodzi w grę, ale co jakiś czas przypominamy szefom, że chcielibyście, aby powstał taki serwer specjalny. Tak samo w przypadku sugestii stworzenia świata na podstawie Alfy i innych pierwszych serwerów. W Plemionach gracze się doczekali, więc nie tracę nadziei :D Technicznie wymaga to bardzo dużo pracy, każda aktualizacja niosła za sobą nie tylko nowe funkcje, ale również poprawki błędów. Ale myślę, że w Grepolis prędzej czy później taki świat również wystartuje.

DonBeker
poruszasz jakby inny temat, jeżeli przyjmiemy Twoją wersję, to znaczy, że są opłacani przez INNO i wtedy faktycznie nie bardzo jest o czym rozmawiać,
natomiast w wielu wątkach czytałem, że ci ludzie, moderatorzy itp. działają jakby z dobroci serca na rzecz tej gry,

więc dodam jeszcze jedno pytanie do Pani "S", czy ktoś z teamu dostaje wynagrodzenia od INNO, jeżeli ktoś to kto ? nie chodzi mi o nicki,
raczej interesuje mnie od jakiej funkcji są profity,
pytanie chyba zrozumiałe,

warto przy tym temacie wyprostować chyba mity i plotki, tak mi się wydaje :)

Są to wewnętrzne ustalenia firmy i nie mogę wypowiedzieć się na ten temat. Team jest łącznikiem pomiędzy graczami a osobami, które odpowiadają za grę od strony technicznej i podejmują decyzje o kierunku rozwoju gry. Czytamy wasze opinie na forum i w zgłoszeniach do obsługi, i regularnie przekazujemy je dalej, to część naszych obowiązków ;)
 

DeletedUser10207

Guest
dziękuję za odpowiedź :)
co do jednego tematu - rozumiem, że gentlemani o pieniądzach nie rozmawiają, oki, rozumiem to jeżeli chodzi o sprawy personalne,
ja natomiast w jednym z wątków, również w propozycjach, pisałem o pieniądzach w kontekście Świata jaki chciałoby wielu graczy a jednocześnie o pieniądzach za korzystanie z tego Świata,

pisałem mianowicie o Świecie bez złota, Cudów itp. ale o Świecie płatnym w postacie miesięcznego abonamentu,
żyję również w realu a nie tylko w tej "błękitnej pustce" i mam świadomość, że nikt nie będzie prowadził swojej firmy charytatywnie, dałem tam jako przykład miesięczną opłatę 10 ojro :)

dlatego mam pytanie, czy jest możliwy taki Świat i co ew. stoi na przeszkodzie aby wprowadzić na próbę taki Specjalny Świat ?
nie powinny to być zbyt duże koszta początkowe gdyż wystarczyłoby uaktualnić v.1
 

DeletedUser29615

Guest
podbijam do gory
bo ankieta jeszcze tylko kilka dni
ustawilem bodajze na tydzien
 
Status
Zamknięty.
Do góry