Świat bohaterów

  • Rozpoczynający wątek vwpolo
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser10908

Guest
Odp: Świat bohaterów

To sie nadaje do "Trudnych spraw".Juz widzę ten podpis pod Zulską "mój chłopak dał mi na walentynki wyspę w grze" xD

A tak serio to przypominam że ten temat dotyczy świata My i proponuje aby wypowiadały sie tu osoby ktore ty grają bo niektórzy tylko wprowadzają kłótnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat bohaterów

To sie nadaje do "Trudnych spraw".Juz widzę ten podpis pod Zulską "mój chłopak dał mi na walentynki wyspę w grze" xD

A tak serio to przypominam że ten temat dotyczy świata My i proponuje aby wypowiadały sie tu osoby ktore ty grają bo niektórzy tylko wprowadzają kłótnie.

Od Turek:

Napisz to swojemu przyjacielowi i oszustowi nemesis82, ktory wypowiada sie na swiecie Tau mimo, ze tam nie gra:D

Nigdy nie bylo mowione, ze moga sie wypowiadac osoby grajace na danym swiecie i od zawsze ludzie sie wypowiadaja z roznych swiatow.

A tym bardziej jak sie bylo czescia tego swiata i rozmawia sie o tym co i mnie dotyczylo. Ale jakos trzeba bronic oszustow ze swojego sojuszu:)

Swoja droga na miejscu hinola bym sie przyjrzal czy maly nie jest podobny do nemesisa;p

cetus a ty jako kura domowa co nic wiecej poza gp nie potrafi co dostanie na walentynki:D? miejsce w radzie:D?
 

DeletedUser12047

Guest
Odp: Świat bohaterów

Od Turek:


cetus a ty jako kura domowa co nic wiecej poza gp nie potrafi co dostanie na walentynki:D? miejsce w radzie:D?

od Cetusi:
hmmm no jeszcze ciągle pod biurkiem siedze - wiesz? jakoś mi tam dobrze jest ;) piękne widoki tam są :)
w przeciwienstwie zapewne do twojego miejsca pod tureckim stolem :D
 

DeletedUser12047

Guest
Odp: Świat bohaterów

od cetusi:

zdecydowanie anadroll - brzmi bardziej złowieszczo Kopio Ty Moja :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat bohaterów

Wy grzesznicy! Wy wszyscy jesteście winni upadku moralności bez względu kogo reprezentujecie... Jak możecie sobie patrzeć na swe lica w szklanym odbiciu ? Jak możecie z taką lekkością stąpać po tej ziemi ? Gdy grzech tak ciężki ciąży Wasze sumienia .... Ty i Ty jesteście winni zbrodni która podlega potępieniu... W imię zasad ! Pod Sąd Sprawiedliwy w kajdanach Was zaprowadzić trzeba!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat bohaterów

Dobra, dobra, sami widzicie że temat "zszedł na psy".
Większość graczy nie potrafi kulturalnie przedstawić swojego punktu widzenia (co zresztą świadczy o nich samych) więc temat tymczasowo zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry