Świat International

Czy chcielibyście świat International ?

  • Tak

  • Nie

  • nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Równocześnie niech powstaną dwa światy nowy/stary system, aby nikt nie czuł się pokrzywdzony i oczywiście ankieta odnośnie do ustawień danego serwa.
 

DeletedUser33547

Guest
Fajny pomysł, już nawet widzę Grzesia jak wbija ze swoją ekipą wygrać ten serwis :cool:
 

DeletedUser33547

Guest
może w końcu z kacperkiem dzbanem legendą polskiego grepolis miałbym okazje normalnie zagrać, bo póki co na dimale ja leżałem z koktajlem a na helike on to robi
Nie polecam, z mojego doświadczenia to same wyzwiska i nieludzki stres gdy tylko cos mi nie wychodziło to od razu z pięściami leciał
 
W zasadzie fajna propozycja, ale niestety nierealna. Ale w sumie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić jak kiedyś Manfred z ekipą i wbić na angielski serwer, wtedy wbiliśmy na Helorus, to już kilka dobrych lat temu było. Śmieszne, bo były też ekipy z innych krajów, Węgrzy jeśli mnie pamięć nie myli np. Fajnie się grało, ja musiałem wcześniej zwinąć. I jest fakt, że Polacy nie potrafią się dogadać między sobą, bo wszedł Adasko, żeby poprzeszkadzać, zebrał swoją ekipę. Ale koniec końców Polish Legion wygrał. Ciekawe jakby coś takiego zrobić jeszcze raz
 

DeletedUser34448

Guest
Ciekawa sprawa. Podejrzewam ze mocno tam złocą angole.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W zasadzie fajna propozycja, ale niestety nierealna. Ale w sumie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić jak kiedyś Manfred z ekipą i wbić na angielski serwer, wtedy wbiliśmy na Helorus, to już kilka dobrych lat temu było. Śmieszne, bo były też ekipy z innych krajów, Węgrzy jeśli mnie pamięć nie myli np. Fajnie się grało, ja musiałem wcześniej zwinąć. I jest fakt, że Polacy nie potrafią się dogadać między sobą, bo wszedł Adasko, żeby poprzeszkadzać, zebrał swoją ekipę. Ale koniec końców Polish Legion wygrał. Ciekawe jakby coś takiego zrobić jeszcze raz

słabo coś pamiętasz bo ja z żadną ekipą nie wchodziłem: D manfred do mnie pisał i zapraszał do gry ale długo tam nie pograłem bo przeciwnikiem był sojusz w którym grali ludzie z którymi wygrałem pierwszy serw na en
 
Status
Zamknięty.
Do góry