Świat International

Czy chcielibyście świat International ?

  • Tak

  • Nie

  • nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser34424

Guest
Jestem skłonny InnoGames zoorganizować dla was zrzutkę na nowe Serwery , jeśli mi obiecacie ze mi na urodziny ten świat odpalicie <3
 
To ile tak mniej więcej złocił, bo się zaciekawiłem?

ciężko teraz to określić.. nie wiem nawet czy jeszcze gra i wchodzi na fo bo bym zapytał a inno tez nie udostępni info na ten temat bo wiadomo tajemnica
ale najbardziej było widać ile złoci przy tym jak sam rozbijał okupacje koalicji kilku sojuszy, co wojo padło na okupacji to zaraz złocił nowe i tak aż do skutku a defa stało w () :D zeby nie było cenzury
 
TO moze ankiete zrobimy aby nasz Kochany Inno nas zobaczył i chociaż przemyślał ten temat. Dla chcącego nic trudnego , a tak jak pisałem wcześniej hais się będzie zgadzał .

Fajnie by było jakbyśmy zebrali informacje czy ludzie są czymś takim zainteresowani . Inno Games miałoby duże pole do popisu w tym temacie. Możliwości ogromne , wystarczy się tym zaintesować :)
a przecież tłumaczenie automatyczne na wybrany język da się zrobić, wiele gierek takie ma. Ktoś powie: "No dobra ale skąd wiemy czy tłumaczenie jest poprawne?" Myślę, że to nie jest problem żeby to zmienić, a mod napewno doceni wskazanie błędu.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Światy międzynarodowe znajdują się w tym miejscu - są to światy testowe, a więc przy okazji można potestować nowe funkcje zanim zostaną wprowadzone do gry na pozostałych serwerach. Językiem obowiązującym jest język angielski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry