Świat International

Czy chcielibyście świat International ?

  • Tak

  • Nie

  • nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser32923

Guest
to że jak będziemy się porozumiewać ? nie każdy zna tak dobrze angielski
 

DeletedUser15166

Guest
Też nie rozumiem co w tym dziwnego, każdy według uznania będzie grał z kim chciał Rosjanin z Polakiem, Polak z Francuzem czy w dowolnie innej konfiguracji, ale i tak większość pewnie będzie się trzymać swoich rodaków. Język w obecnych czasach nie jest przeszkodą, jeśli ktoś go nie zna jest do dyspozycji translator, poza tym gra nie jest bardzo skomplikowana, z pewnością gracze z różnych wersji językowych znajdą sposób na komunikację między sobą.
Ikonki flag w profilu to tylko kwestia estetyczno-informacyjna myślę, że banalna do wprowadzanie, w końcu i tak znaczna część graczy w swoim profilu zamieściłaby w jakiejś formie informację o tym z jakiego kraju pochodzą.
 

DeletedUser29615

Guest
nick to tylko wyswietlenie jakiegos ID numera w wersji przyjaznej userowi
latwo to sobie przeskocza, gorzej dla usera jak zobaczy kogos kolo siebie o jakims nicku ktorego chcial lac, a okaze sie ze to ktos inny ;)
ale latwo to wymusic przez dodanie np do kazdego nicka koncowki kraju pl, is, de itp

Wtedy wystarczy tylko na wejsciu takiego swiata zadeklarowac iles jezykow i kazdy wybiera sobie jaki chce i tyle jesli chodzi o usera.
Reszta po stronie grepo i sieci. Net niestety roznie dziala w roznych krajach wiec jak to bedzie dzialac bedzie mozna sobie wyobrazic ;)

ogolnie pomysl taki sobie w sumie, bo i tak bedzie tak jak pisza wyzej ludzie
bedzie czesc grac pod flaga polski niekoniecznie polakow i tak podobnie dla innych krajow (patrz druzyna francji ile w niej franzucow w pilke nozna)

Dalej nie wiem jaki jest zamysl takiego serwera.
Ktory kraj jest lepszy w grepo? (wyniki beda niemiarodajne i z gory mozna zalozyc ze wygra kraj gdzie gra jest bardziej popularna wsrod grepomaniakow.)
Zaproszenie na serwer ludzi z roznych krajow zeby bylo ciekawie w soju jak bedzie problem z dogadaniem sie? ;)
Mi pomysl tak srednio sie widzi.
Wiec nie bede ani za ani tym bardziej przeciw.
Skoro to ma kogos uszczesliwic ;)
 

DeletedUser29238

Guest
Jeśli serwer ma być po angielsku dla Europy, to przecież można grać na serwerze angielskim i nie trzeba odpalać niczego specjalnego. Można sojusz nazwać w dowolny sposób.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
W sumie logując się przez stronę PL jezyk by był PL interfesu, a logując przez de byłby niemiecki itp. Tylko treści tworzone przez graczy by się nie dało tłumaczyć.
 
Jeśli serwer ma być po angielsku dla Europy, to przecież można grać na serwerze angielskim i nie trzeba odpalać niczego specjalnego. Można sojusz nazwać w dowolny sposób.
misiek200200 nie idź na łatwiznę jeśli dacie ogłoszenie że robicie serwer międzynarodowy żeby zobaczyć który kraj najlepiej gra to będzie hype i większe zainteresowanie możecie serwer nazwać olimpiada czy coś sama koncepcja była by sztos ale było by pewnie tak duże zainteresowanie że serw by padał ;) no ciekawe jaki kraj by wygrał
na dimale też wpadła francuska ekipa to odpadła po 1 2 msc grania xD
 
Francuzi dostali oklep w pierwszych miesiącach, bo cały serwer się na nich rzucił za to pajacowanie na forum i wyzywaniem polaczków xd
Byli też z Holandii czy tam Turcji, no i do tej pory grają, z tym, że bardziej na zasadzie wegetacji aniżeli faktycznej gry.
 

DeletedUser27702

Guest
Grałam chwilę na norweskim serwerze...język jest męczący ale jak to będzie jak pisze sapcio to i owszem :)
 

DeletedUser27702

Guest
nudno tam...mało graczy ale brak czasu i rezygnacja reszty...to i ja dałam nogę ;/
 

DeletedUser27702

Guest
dominacja jest szybsza jak masz zgraną ekipę...w sumie cudaki to też zgrana ale i aktywna grupa...no nie wiem
wszystko zależy i od ustawień...ale prędkość 4X4 bajka ;)
 
dominacja chyba była lepsza.
Ogólnie fajnie jak by wypuścili taki serwer jeden i prawdopodobnie by się więcej tam graczy zebrało ale inno woli wypuszczać 40 światów na raz na których gra kilku graczy i w połowie czasu trwania serwera jest umieralnia (dimale)
 
Status
Zamknięty.
Do góry