Świat jakiego dawno nie było

Jaką z ,, wolnych” prędkości świata chciałbyś zagrać?

  • 1/1/1

  • 1/2/1

  • 1/1/2

  • 1/2/2

  • Inne ustawienia


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Witam chciałem wnieść temat na forum z propozycja otwarcia nowego świata. Czytałem regulamin, ale moderatorzy i fanpage Grepolis Polska na Facebooku napisali abym właśnie w tym dziale na forum otworzył taki temat. :) Chodzi mi o otwarcie świata o danej prędkości mianowicie 1/1/1 bądź podobnej - 1/2/1, 1/2/2 itp. Dawno takich ustawień nie było, a sa gracze którzy na taki czekają. Nie kazdy ma czas na światy z prędkością 5/4/5. Plus niektórzy lubią pobyć na światach trochę dłużej niż 3 miesiące, mieć jakąś frajdę z tego co tam się tworzy przez kilka lat. :) ostatni taki swiat był otwarty w 2017 roku i przykro że administracja nie dba o to aby otworzyć podobny. Dlatego stwarzam taki temat i liczę na poparcie osób które na takowej prędkości również by zagrały. :) pozdrawiam
 
Witam chciałem wnieść temat na forum z propozycja otwarcia nowego świata. Czytałem regulamin, ale moderatorzy i fanpage Grepolis Polska na Facebooku napisali abym właśnie w tym dziale na forum otworzył taki temat. :) Chodzi mi o otwarcie świata o danej prędkości mianowicie 1/1/1 bądź podobnej - 1/2/1, 1/2/2 itp. Dawno takich ustawień nie było, a sa gracze którzy na taki czekają. Nie kazdy ma czas na światy z prędkością 5/4/5. Plus niektórzy lubią pobyć na światach trochę dłużej niż 3 miesiące, mieć jakąś frajdę z tego co tam się tworzy przez kilka lat. :) ostatni taki swiat był otwarty w 2017 roku i przykro że administracja nie dba o to aby otworzyć podobny. Dlatego stwarzam taki temat i liczę na poparcie osób które na takowej prędkości również by zagrały. :) pozdrawiam
Dużo wychodzi wolnych światów (nie tylko prędkość 1 się do tego zalicza, bo dla części graczy 2 i 3 są wolnymi), radze się zapoznać ze zmianami odnośnie zakończenia świata z cudami (dodałem zrzut), gdzie cuda wystartują w określonych dniach po starcie serwera, jeżeli uważasz, że świat trwałby "kilka lat" to niestety, ale jesteś w błędzie. 1665353026821.png
 
Oszaleliścię , ja jestem przed trzydziestką a na takim serwerze dożyje emerytury. Dramat

Witam chciałem wnieść temat na forum z propozycja otwarcia nowego świata. Czytałem regulamin, ale moderatorzy i fanpage Grepolis Polska na Facebooku napisali abym właśnie w tym dziale na forum otworzył taki temat. :) Chodzi mi o otwarcie świata o danej prędkości mianowicie 1/1/1 bądź podobnej - 1/2/1, 1/2/2 itp. Dawno takich ustawień nie było, a sa gracze którzy na taki czekają. Nie kazdy ma czas na światy z prędkością 5/4/5. Plus niektórzy lubią pobyć na światach trochę dłużej niż 3 miesiące, mieć jakąś frajdę z tego co tam się tworzy przez kilka lat. :) ostatni taki swiat był otwarty w 2017 roku i przykro że administracja nie dba o to aby otworzyć podobny. Dlatego stwarzam taki temat i liczę na poparcie osób które na takowej prędkości również by zagrały. :) pozdrawiam
Poproszę o dodanie odpowiedzi . Żadna z podanych opcji
 
Żeby ankieta miała sens to muszą być opcje inne. A tu tylko wolne. Raczej mało kto chce grać na takim czymś. Naj opcje chociaż że nie chce wolnych albo cis
 
Status
Zamknięty.
Do góry