Świat Ny

  • Rozpoczynający wątek Vilgefortz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak inne światy ale kiedy Ny będzie działać? i jak się liczy te 97% działania serwisu rocznie miesięcznie czy jak?
 

DeletedUser17

Guest
Nie gram na Ny, dlatego nie mam problemów, natomiast jasno wyjaśnione jest:

InnoGames gwarantuje jednakże średnią roczną dostępność gier rzędu 97%. Powyższa gwarancja nie obejmuje regularnej konserwacji gier, która jest możliwa wyłącznie w trybie offline, przypadków siły wyższej lub braku dostępności w wyniku manipulacji zewnętrznej.
 

DeletedUser

Guest
nie tylko Ny nie chodzi cały interes padł ( ja nie moge zalogowac sie w ogóle hehe)
 

DeletedUser

Guest
o tak, ataki cybernetyczne coraz popularniejsze... Jutrpo jak wejde na Grepo to pewnie bunty w każdym mieście...:)
 

DeletedUser

Guest
ej no jak wszyscy padają to wszyscy więc bądź dobrej myśli że ci buntów nie wsadzą bo nie będą mieli jak:)
 

DeletedUser17

Guest
Ja osobiście nie narzekam-Co prawda Grepolis działa mi nieco wolniej niż zwykle(no dobra, sporo wolniej), ale działa. Nie miałem ani na chwilę problemów z tym. A gram na Ksi(Xi)
 

DeletedUser7672

Guest
Ja osobiście nie narzekam-Co prawda Grepolis działa mi nieco wolniej niż zwykle(no dobra, sporo wolniej), ale działa. Nie miałem ani na chwilę problemów z tym. A gram na Ksi(Xi)
cieszę się, że nie narzekasz, są ludzie w gorszej sytuacji. Fajnie że forum działa i że gram w inne gry tam się nie muli jeszcze..
 
Status
Zamknięty.
Do góry