[Naprawiony] Świat Psi - Znikające wojsko, brak raportów, znikające surowce, błedy na stronie,

Status
Zamknięty.

DeletedUser15988

Guest
od południa zaczęły się poważne błędy na świecie Psi. Na początku nie działały zakładki po prawej stronie ( wiadomości, raporty, forum, wyskakiwał błąd nr 400)
Później było już tylko gorzej, nie można zrekrutować wojska w koszarach, strona szaleje, miga, odświeża się non stop.
Kolejną rzeczą to znikające wojsko, z portów wymiotło mi ognie i to cholera po ponad 200sztuk!!!, po prostu wyparowały, nie było żadnych ataków, żadnych raportów z walki żeby mnie ktoś atakował, po prostu w pewnym momencie zniknęły a pojawiło mi się 2300 wolnych ludzi w mieście. Kolejna rzecz, kolejki w koszarach idą natomiast nowe wojsko nie pojawia się na stanie.
Dziś mamy bardzo dużą zorganizowaną akcje militarną pomiędzy prawie wszystkimi sojuszami na serwerze.
Efekt jest taki że wysłane ataki przepadają, wojsko ginie, nie pojawiają się żadne raporty z walk, to samo jest ze wsparciem, posłałem dziś 350 birem do 5 różnych miast kolegi. Z 5 serii tylko 2 płyną reszta wyparowała.
 

DeletedUser15943

Guest
Odp: Świat Psi - Znikające wojsko, brak raportów, znikające surowce, błedy na stronie

Wczoraj podobnie było u mnie na Bizancjum: wojsko zniknęło, ale po wylogowaniu się i zmianie przeglądarki wszystko wróciło do normy.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Świat Psi - Znikające wojsko, brak raportów, znikające surowce, błedy na stronie

Problem został naprawiony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry