Świat Speed

  • Rozpoczynający wątek albi97
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteście za Speedserverem


  • W sumie głosujących
    21
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam propozycje aby założyć tzw.Speedserver, gdzie wszystko byłoby szybsze mniej więcej 2 razy czyli że zamiast np.200 surowców /h dostawać 400 i zamiast budować budynek przez 1 h to przez 30min.Myśle że nie muszę więcej tłumaczyć bo większość z was grała w gry w których były takie światy np.Plemiona, Ikatriam itp.Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji.Pozdrawiam i życzę miłej gry albi97
 

DeletedUser

Guest
chyba nigdy nie widziałeś speedservera:) prędkość x2 to jeszcze nie speed. speed to kilkadziesiąt-kilkaset razy szybszy od 'jedynki' świat.

nie mam nic przeciwko zróżnicowaniu szybkości serwerów:) na pewno przyda się wiecej serwerów z prędkością 2-3
 

DeletedUser

Guest
Zaznaczyłem Tak, mimo iż takie światy już istnieją. Mimo to przydałby się naprawdę speed :]
 

DeletedUser

Guest
Zaznaczyłem na nie jak dla mnie pomysł nie potrzebny .
 

DeletedUser

Guest
może być jakiś jajczarski ale tak x50 na kilka dni zabawy styknie dla oderwania się od stagnacji na wolniejszych światach
 

DeletedUser

Guest
jestem na tak, tylko żeby to były większe prędkości niż 2 tak jak na porządny speed przystało oraz żeby to też działało na wojska :d
 

DeletedUser

Guest
Taki speed server to by był np. taki : Kopalnia [z] 3h , Kopalnia [ss] pare minut. ^^ .

Jestem na tak .
A prędkość 2x jest m.in na Zecie . ;p
 

DeletedUser

Guest
jestem na tak tak z x50 nikomu nie zaszkodzi i tak jak kolega mozna troche odpoczac od tych glownych serverow bo tam po jakims czasie to juz nie jest az taka zasada tylko wiekszasc ludzi juz gra zeby byc najlepszym itd a nie zeby sie dobrze bawic.
mysle ze dobrze by bylo gdyby administracja postawila by taki server probny na 2-3miesiace i potem by sie okazalo czy oplaca dalej sie to ciagnac czy nie.
co do zeta x2 to troche smieszne poniewaz mam zazadce i chce zbudowac w 2miescie teatr co za tym idzie 35poziom drewutni i 32poziom kopalni srebra aktualnie do konca 7budowy musze czekac 2dni jak dla mnie troszke przesada ale to nie koniec z tego co widzialem to na 31-32poziom to okolo 12godzin.


Edit:choc sie nie oszukujmy i tak ten temat za kilka dni pojdzie w zapomnienie jak reszta tematow
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja bym zrobił świat speed gdzie prędkość byłą by x400 czyli zamiast budować budynek około np 100 godzin budował by się około 15 minut :)
 

DeletedUser

Guest
może być jakiś jajczarski ale tak x50 na kilka dni zabawy styknie dla oderwania się od stagnacji na wolniejszych światach

Taki serwer pasji bo fajnie tak by się grało ze w ciągu paru dni masz rozwiniętom wioskę która normalnie rozwijasz prze długi okres.

Ale przydało by się że na przykład co 2tyg (to tylko przykład) kasowała by się cała rozgrywka i trzeba było by tworzyć wszystko od nowa, ale ranking by zostawał wtedy ludzie mogli by się zmierzyć kto lepiej planuje rozgrywkę bo oczywiście ci co umieją grac by wciągu 2tyg bardzo by się rozwinęli a słabi gracze mogli by się wprawić w rozgrywkę a to pozwoliło by im na efektowniejsza grę na normalnych światach bo wciągu krótkiego czasu mogli by się nauczyć jak trzeba grac no i jak by zrobili jakiś błąd to by po krótkim czasie mogli by go naprawić bo by zaczęli od nowa, i potem by go nie popełnili na normalnych światach bo by mogli robić wszystko z wyprzedzeniem na speedserver.

Oczywiście jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Na tak ale nie teraz, gra jest jeszcze stosunkowo młoda, z czasem na pewno takie coś będzie.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie to obojętnie... Będę grał i gram na 1 serwerze.
 

DeletedUser

Guest
na nie-za duze ulatwienie dla osob siedzacych 24/24 na komputerze.Zalozmy, ze jest syt, ze masz 5 000 pkt-wrog ma tyle samo.Wyjezdzasz na 2 dni, wracasz a wrog ma 100 000 pkt a Twojego miasta jak i pol mapy zajete jest przez kilku graczy
 

DeletedUser

Guest
na nie-za duze ulatwienie dla osob siedzacych 24/24 na komputerze.Zalozmy, ze jest syt, ze masz 5 000 pkt-wrog ma tyle samo.Wyjezdzasz na 2 dni, wracasz a wrog ma 100 000 pkt a Twojego miasta jak i pol mapy zajete jest przez kilku graczy

Szybkie rundy trwają zazwyczaj parę dni, zależy od szybkości.
Wiadomo, że nie dadzą x400 na tydzień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry