[Nowość] Świat - szybki i z nowym systemem podboju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś taki świat

  • Tak

    Głosy: 67 79,8%
  • Nie

    Głosy: 11 13,1%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 6 7,1%

  • W sumie głosujących
    84

DeletedUser19498

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Zdecydowane NIE dla tego pomysłu. Mało kto lubi nowy system, a brak morali odgoniłby handlarzy i nie miałby kto na tym serwerze grać.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

To chyba muszę Ciebie zaskoczyć, bo raczej więcej osób woli nowy system podboju i ekipy zbierają się całkiem ciekawe...a dla handlarzy powstał właśnie nowy świat, aby ludzie mogli sobie zebrać trochę złota na niego:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Zdecydowane NIE dla tego pomysłu. Mało kto lubi nowy system, a brak morali odgoniłby handlarzy i nie miałby kto na tym serwerze grać.

Z tego co mi wiadomo, to sporo osób lubi nowy system podboju, np. ja :p :D
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

To chyba muszę Ciebie zaskoczyć, bo raczej więcej osób woli nowy system podboju i ekipy zbierają się całkiem ciekawe...a dla handlarzy powstał właśnie nowy świat, aby ludzie mogli sobie zebrać trochę złota na niego:)

Przeczytaj sobie co piszesz. Stwierdzenie, że więcej osób woli nowy system jest podobnie komiczne do tezy, że Polską rządzi prawica. :)
Ciekawe ekipy, niski poziom. Baris to kompletna klapa, Zakros bez SiHu byłby upadłym zbiorowiskiem niedzielnych graczy. Biały puch i zółte oczy, yabadabadu !

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Z tego co mi wiadomo, to sporo osób lubi nowy system podboju, np. ja :p :D

Ty i 40 osób z ankiety. :D Biały puch ! Żółte włosy !
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Tiaaa...bo Zakros jest tak szybki, że ludzie wpadali tam grać i wygrywać. Szkoda czasu na takie szopki. Baris już trochę lepsze, ale i tak to nie to samo.

Jak się sprawdzi, to co słyszałem, to mają zagrać ekipy, które niejeden świat już wygrały, więc nie wiem jak Ty, ale ja zamierzam się dobrze bawić. Tylko te ustawienia muszą być przynajmniej takie jak na Sparcie:) A jak Tobie się nie podoba, to po co w ogóle komentujesz?
 
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Zdecydowane NIE dla tego pomysłu. Mało kto lubi nowy system, a brak morali odgoniłby handlarzy i nie miałby kto na tym serwerze grać.

oczywiście, NO-LIFY wolą grać na starym systemie, bo wtedy łatwiej przejmować mniej aktywnych
smiley_emoticons_auslachen2.gif
, a ci co nie są uzależnieni od siedzenia na głupiej grze 24h, zdecydowanie bardziej wolą nowy system podboju, bo poza grą mają wiele innych ciekawych zajęć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Dziwne że sisi akurat z nowym podbojem wyskoczyła :p what ?
Świat z ustawieniami może być,lecz puki nie zmienią ustawień grepo to nie ma co startować hehe
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

A bo to nie dla SiSi świat (a może jednak?!), tylko dla znajomych, którzy wolą nowy system :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Tiaaa...bo Zakros jest tak szybki, że ludzie wpadali tam grać i wygrywać. Szkoda czasu na takie szopki. Baris już trochę lepsze, ale i tak to nie to samo.

Jak się sprawdzi, to co słyszałem, to mają zagrać ekipy, które niejeden świat już wygrały, więc nie wiem jak Ty, ale ja zamierzam się dobrze bawić. Tylko te ustawienia muszą być przynajmniej takie jak na Sparcie:) A jak Tobie się nie podoba, to po co w ogóle komentujesz?

Wyrażam jedynie swoje opinie, a Ty od razu mnie o komentowanie oskarżasz !

Przetłumacz mi pierwszy akapit na język....... bardziej polski.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

oczywiście, NO-LIFY wolą grać na starym systemie, bo wtedy łatwiej przejmować mniej aktywnych
smiley_emoticons_auslachen2.gif
, a ci co nie są uzależnieni od siedzenia na głupiej grze 24h, zdecydowanie bardziej wolą nowy system podboju, bo poza grą mają wiele innych ciekawych zajęć :)

Dobra rozpoczynamy pojedynek Stary vs Nowy.

Nowy wytyka staremu prawdę: Noł lajfieee pszejmujesz tylko malo aktywnyh............. Mam czas na lepsze zajencia nisz 24 hdzinne siedzenie pszy glupiej grze !!!

Czy stary da radę się otrząsnąć po takim ciosie ? Halo starosystemowicze ? Halo !!!

Jasne że nie da rady. Po takiej ripoście Robsona tylko Wielki Czak by się podniósł !

Nowy system jest lepszy Nołlaajfyy !
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

oba systemy są ok. Dyskusja o lepszości nie ma sensu i była wiele razy poruszana.

Gram na każdym systemie. Owszem zgodzę się że teraz przydał by się szybki świat z nowym systemem bez morali (czyli to co tygryski lubią najbardziej prędkość razy 4 )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Gram na każdym systemie. Owszem zgodzę się że teraz przydał by się szybki świat z nowym systemem bez morali (czyli to co tygryski lubią najbardziej prędkość razy 4 )[/QUOTE]

no dobrze by bylo zeby powstal bo niektorzy od 3 serwerow zlotko zbieraja
nowy typ gracza sie polawil zbieracz zlota
bedzesz gral na nowym swiecie ?
nie ja tylko po zloto :D
wiec cuda beda sie dzialy
a i ponoc niezle ekipy sie wybieraja
kazdy bedzie chcial cos udowodnic
no i mysle ze SiH tez wpadnie zeby potwiedzic swoja dominacje
ze wygranie zarkos nie bedzie przypadkowe
jak to sie mowi ?
OBY DO JESIENI
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

ja jestem zdecydowanie na tak. na takich ustawieniach nie trzeba niczego skracać za ZŁOTO i przy okazji mało osób po złoto pójdzie bo brak morali i prędkość x4. Sam nie wiem jak wy ale nie potrafię grać na takim świecie jak Delos (jedyne po co tam jestem to żeby zarobić złoto) więc prędkość x4 nowy system podboju to jakaś odmiana
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

no dobrze by bylo zeby powstal bo niektorzy od 3 serwerow zlotko zbieraja
nowy typ gracza sie polawil zbieracz zlota
bedzesz gral na nowym swiecie ?
nie ja tylko po zloto :D
wiec cuda beda sie dzialy
a i ponoc niezle ekipy sie wybieraja
kazdy bedzie chcial cos udowodnic
no i mysle ze SiH tez wpadnie zeby potwiedzic swoja dominacje
ze wygranie zarkos nie bedzie przypadkowe
jak to sie mowi ?
OBY DO JESIENI

SiH zepsuł Zakros, zepsuje i ten świat. Po co znać od razu zwycięzcę ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

SiH zepsuł Zakros, zepsuje i ten świat. Po co znać od razu zwycięzcę ?

człowieku nie rozumiesz że na ten świat nie pójdzie tylko SiH.Moim zdaniem każdy może na nim wygrać
 

DeletedUser25494

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Jest jeszcze kilka ekip które mogą dorównać SiH.. Jeśli tyle ludzi chce ten świat i faktycznie zebrało by się kilka mocnych ekip to powinien on wyjść. Byłba by ciekawa i ostra walka :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Magnat,sgg,albo ANGLEL GT lepsze niż te SiH.wiesz co?Jak by każdy uważał że SiH i tak wygrał to by tylko dla złota ludzie poszli
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Znaczy dopuszczam ich porażkę przy założeniu, że pójdą na środek... I sobie dyplomacją nagrzebią. A tak to nie ma szans na Wasze wersje ! Biały puch i kłębek dymu !
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Są dużo silniejsze ekipy grające w Grepolis niż te wymienione przez Ciebie...także jeszcze mało widziałeś:) Choć z tych ekip trochę się ludzi już wykruszyło przez kolejne wymysły Inno i może być ciężko namówić ich do powrotu...ale jeszcze pewnie się znajdzie trochę chętnych do gry. A SiH też nie jest wcale taki słaby...choć trochę niepotrzebnie się "uwiązał" do tego Zakrosa.

P
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Czekamy i sam się chętnie podepnę pod jakąś dobrą ekipe :cool:
 
Do góry