[Nowość] Świat - szybki i z nowym systemem podboju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś taki świat

  • Tak

    Głosy: 67 79,8%
  • Nie

    Głosy: 11 13,1%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 6 7,1%

  • W sumie głosujących
    84

DeletedUser

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Są dużo silniejsze ekipy grające w Grepolis niż te wymienione przez Ciebie...także jeszcze mało widziałeś:) Choć z tych ekip trochę się ludzi już wykruszyło przez kolejne wymysły Inno i może być ciężko namówić ich do powrotu...ale jeszcze pewnie się znajdzie trochę chętnych do gry. A SiH też nie jest wcale taki słaby...choć trochę niepotrzebnie się "uwiązał" do tego Zakrosa.

P

nie mówie że SiH jest słaby.Mówię że są moim zdaniem lepsze ekipy na grepo i że wcale to nie jest pewne że to oni wygrają. W końcu Grepolis nie jest grą w której od razu wiaodomo że ktoś wygra
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Hehe...na Sparcie było wiadomo w sumie
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

haha no trochę prawda.Sigma wygrała ale to tez dlatego że nagle połowa Endów (ja w nich byłem) odeszła na urlopy a ktoś nawet na Syberie wyjechał :D
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

właśnie nie wiem - a może da?

ma angolu widziałem że ostro bojkotują - zbierają liste komu się to nie podoba. Jak tak będzie na każdym serwie to może to coś da.

chyba na polskim serwerze też powinni zbierać listę bojkotujących. ja bym zbojkotował to, że kolonizacja trwa 24 godziny, powinna trwać 12 godzin.
 
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

Jestem bardzo na tak. Ustawienia bardzo ciekawe. I bardzo prawdopodobne. Ostatni szybki świat z nowym systemem to zdaje się Sparta z prędkością 3. Później Zakros 1 i Baris 2. Chyba znów czas na coś szybszego
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

To czekamy :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Świat - szybki i z nowym systemem podboju

28 września wystartuje zaproponowany świat :)
 
Do góry