Świat z przyjacielem

Czy podoba ci się ta propozycja?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Tak sobie oglądam forum i widzę, że niektóre pomysły są akceptowane, także daję swój :D

Myślałem ostatnio o świecie, gdzie automatycznie dodaję do 1 z dwóch sojuszy i nie ma możliwości go opuszczenia. Ewentualnie, kategoria czerwone i niebieskie, albo coś w tym stylu, aby podział graczy był od samego początku świata i losowy. Brak możliwości zakładania miast, a zwycięstwo/ koniec świata był spowodowany przewagą 70 do 30% zajętych miast. Jako, że relację pomiędzy graczami w grach przeglądarkowych są kluczowe, można wybrać 1 gracza z którym się idzie na świat.
+
Zapis na świat, przed rozpoczęciem, aby mieć miasto blisko przyjaciela.
+
Brak możliwości atakowania i podbijania graczy tej samej kategorii.


hmm oczywiście można to jeszcze bardziej rozwinąć ;)
 
Pomysł ok, ale niewykonalny. Dałem na tak, bo chociaż jakaś inicjatywa XD
Po pierwsze primo - ludzie narobiliby mulciaków, żeby trafić do danej strony razem ze swoją stałą ekipą i finalnie i tak te same ekipy by grały.
Po drugie primo - mulciaki, które wylądowałyby w przeciwnej stronie byłyby prosto podbijane przez innych ze strony przeciwnej.
Po trzecie primo - nieudacznicy robiliby mulciaki, żeby podbijać za free miasta "wroga" wbijając na ich teren.
 
Pomysł ok, ale niewykonalny. Dałem na tak, bo chociaż jakaś inicjatywa XD
Po pierwsze primo - ludzie narobiliby mulciaków, żeby trafić do danej strony razem ze swoją stałą ekipą i finalnie i tak te same ekipy by grały.
Po drugie primo - mulciaki, które wylądowałyby w przeciwnej stronie byłyby prosto podbijane przez innych ze strony przeciwnej.
Po trzecie primo - nieudacznicy robiliby mulciaki, żeby podbijać za free miasta "wroga" wbijając na ich teren.
No trzy takiej epidemi mulciaków, to trzeba, by zaostrzyć kary za multi na brak możliwości odblokowania.
 
"Brak możliwości atakowania i podbijania graczy tej samej kategorii."
Nie bardzo rozumiem, co kolega ma na myśli.

A więc, jeżeli przyjmiemy, że nie będzie tworzony nowy skrypt a chęć wykonania tego 2 sojuszami. Jak wspomniałem team czerwony i team niebieski. Powiedzmy, że jesteś w sojuszu czerwonych. Nie możesz go opuścić do końca świata i nie możesz atakować graczy z swojego sojuszu bo miasta sojuszu będą traktowane jakbyś atakował własne miasto czyli atak przybywa w pokoju. W sumie dobra opcja aby uniknąć złomowania, rolek i kopiuj wklej strategii z poprzednich światów. A dodatkowo wpływa na sposób gry na świecie, że masz tylko do wyboru podbijanie miast z drugiej drużyny, bo innej opcji nie ma.

No trzy takiej epidemi mulciaków, to trzeba, by zaostrzyć kary za multi na brak możliwości odblokowania.

No sposobów jest kilka aby uniknąć tego. Ja osobiście myślałem aby liczba graczy była ograniczona,, w ten sposób, że w chwili przydzielenia graczy do 2 sojuszy lub kategorii zamknąć świat, aby zachować tą losowość drużyn.
 
Rozbiórki to też jakiś kabaret. Dostajesz do sojuszu maciusia223, który po tygodniu albo miesiącu przestaje wchodzić na grę i nie możesz przejąć jego wiosek, chyba że uczciwi czerwoni podbijaliby takiego maciusia i potem oddawali wioski za darmo xd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry