świątynia

  • Rozpoczynający wątek ogrud5000
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
r

1. targowisko
2. 5 lvl
3. magazyn 10 a senat 16 lvl
4. pełny
5. rzuciłeś wesele na ogrud5000 rzuciłeś wesele na ogrud5000 rzuciłeś wesele na ogrud5000 rzuciłeś wesele na ogrud5000 rzuciłeś wesele na ogrud5000 19:31;)
 

DeletedUser

Guest
czegoś tu nie rozumiem. po co rzucać wesele na pełny magazyn ? Oo -.-
 

DeletedUser

Guest
no skoro nie jest pełny to coś z surowcami zrobiłeś cudów nie ma.
Osobiście sie na tym nie znam, gdyby to był bug gospodarczy to gra nie została by wydana na rynek z logicznego powodu, taki bug niszczył by całkowicie rozgrywkę i nie sądzę żebyś miał z tym problem.
Po prostu coś robisz może nawet nie świadomie ale jednak i dopuki nie zobacze obrazków z twojego miasta, z technologi akademi, koszar oraz portu ale przede wszystkim obrazku stanu wojsk w agorze <w miescie jak i na zewnątrz > to zdania nie zmienie.
 

DeletedUser

Guest
Laina juz tobie powiedziała i podała nawet linki nikt tego za ciebie nie zrobi.
 

DeletedUser

Guest
ewidentnie wydał surowce na coś może badanie może wojsko , może na budynki bądź też wymienił na targu , ja nie widuję takich problemów a wcześniej pamietam że co do minuty stawiało się budynki jak tylko surka się nazbierać miała i zawsze była...
 

DeletedUser

Guest
wtedy nie był pełny ale teraz też już nie jest :rolleyes:

W takim razie co zrobiłeś z surowcami?

Pojemność magazynu na 10lvl = 5.518 dla każdego surowca. Wymagania dla targowiska 5lvl =
Wood.png
541
Stone.png
271
Iron.png
121

Nie są to jakieś wielkie wymagania, a biorąc pod uwagę Twój magazyn i fakt, że napełniasz go za pomocą czarów, spełniasz powyższe warunki.

A teraz uwaga! Wejdź w podgląd miasta (tak żebyś widział domki, trawkę i drzewka) i sprawdź czy coś się z tych rzeczy dzieje w Twoim mieście:
- nad portem latają białe ptaki - oznacza to, że budujesz statki
- przy koszarach są walczący ludzie - oznacza to, że rekrutujesz jednostki
- przy którymś z budynków jest jasny prostokąt na którym jest odmierzany czas - oznacza że budynek jest rozbudowywany
- wokół agory tańczą ludzie - oznacza, że odbywa się święto w mieście
- przed akademią stoją dwie postacie - oznacza, że coś badasz

Jeżeli któraś z opisanych sytuacji ma miejsce w Twoim mieście, to już wiesz dlaczego czas w Senacie się zmienia.

Czasy w senacie zmieniają się, ponieważ zmienia się poziom budynku. Po wybudowaniu jakiegoś budynku, dajmy na to świątyni, zmienią się wymagania surowcowe i czas budowy. Dlatego w pewnym momencie pojawiła Ci się informacja, że magazyn jest za mały i dlatego zmieniła Ci się godzina rozpoczęcia budowy (bo wykorzystałeś surowce na rozbudowę)
Jednocześnie możesz budować tylko dwa budynki (bez premium). Musiałeś zlecić już wcześniej dany budynek, dlatego ubyło Ci surowców i dlatego zmienił się czas.
Innego pomysłu nie mam :]


A teraz przyznaj, wkręcałeś nas?? Jeżeli nie, to lepiej będzie jak pójdziesz na spacer z psem, albo poczytasz jakąś książę. Przysłuży Ci się lepiej niż gra w Grepolis.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
lepiej będzie jak pójdziesz na spacer z psem, albo poczytasz jakąś książę. Przysłuży Ci się lepiej niż gra w Grepolis.
obserwując ten temat (swoją drogą bardzo ciekawy ;) ) stwierdzam, że to jest najlepsze rozwiązanie tego problemu ;P
 

DeletedUser

Guest
obserwując ten temat (swoją drogą bardzo ciekawy ;) ) stwierdzam, że to jest najlepsze rozwiązanie tego problemu ;P

ja sie nie wypowiem dalej na ten temat, wystarczy poczytać pozostałe tematy....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
cfdxv

ja nic nie robiłem problem już zniknął i to wszystko to ja wiem godziny przeskakiwały mi same :p
 

DeletedUser

Guest
vnb v

dlaczego ma go usuwać gościu ty mi nigdy w nic nie wierzysz :mad:

 

DeletedUser

Guest
bo to nie jest "nie do wiary " tylko kolego gra w której wszelkie akcje praktycznie opłacasz surowcami .. wydajesz je a później się dziwisz że ci nie styka surki.....
 

DeletedUser

Guest
cxv

to nie tak miałem pełny magazyn to godziny skakały ale problem zniknął i przestałem oszczędzać :mad:
 

DeletedUser

Guest
Odejdę od tematu...
Chłopak to robi tylko (oczywiście SPAM) żeby pod profilem pisało mu "procarz", "hoplita" czy co tam jeszcze. I tyle. Powiedz, dlaczego problemu nie zgłosiłeś do supportu?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Ustawienia -> support -> tam wybierasz świat, typ zgłoszenia (u Ciebie błąd), dajesz dobry tytuł i dokładnie opisujesz problem ( i naprawdę postaraj się z tym opisem bo to co tu pisałeś było co najmniej nie jasne, a w supporcie też ludzie pracują. Jest tam również możliwość dołączenia screenów (bodajże Laina pisała Ci jak je zrobić).
 
Do góry