[Naprawiony] źle liczony bonus nocny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser462
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser462

Guest
Świat Rho - ataki które wchodziły dzisiaj po 7:00 weszły w bonusie nocnym, pomimo, iż bonus trwa do 7:00.

Z uwagi na fakt, że mam zablokowany dostęp do supportu w ten sposób zgłaszam żądanie niezwłocznego naprawienia strat powstałych wskutek błędu w grze.

O błędzie z zegarem i datami Innogames wiedziało od wczoraj.
 

DeletedUser

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Dołączam do zgłoszenia. Mam tak samo

Zgłosiłem to nawet do supportu i dołączyłem screeny
 

DeletedUser

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Na Ksi - chcę wysłać atak wchodzący 8:34 a nadal twierdzi, że będzie na bonusie nocnym - kwestia czy tak jest czy tylko info jest złe??
 

DeletedUser

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Na Omni jest to samo. Również napisałem do supportu, włącznie ze screenem. Ataki, które wchodzą po 09.00 czasu rzeczywistego , także pokazuje bonus nocny. Na chwilę obecną jestem stratny w armii i offie morskim.:confused:
 

DeletedUser462

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Pewnej odpowiedzi nie mam. Może być jednak tak, że bonus trwa w tym bałaganie do 9:00.

Dlaczego tak sądzę? Oprócz tego, że moje ataki weszły w bonusie (choć już po 7:00) to wczoraj planer zmieniał mi godzinę dotarcia ataku z 7:00 na 9:00.

A support śpi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Ja wysłałem atak i zaliczyło normalnie jakby był bonus nocny..
Co wiecej dalej mam aktywne premium a w zakładce "Premium" pokazuje ,że mam już koniec, a jestem pewien na 100% , że nie kończy się dziś premium tylko za kilka dni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Pewnej odpowiedzi nie mam. Może być jednak tak, że bonus trwa w tym bałaganie do 9:00.

Dlaczego tak sądzę? Oprócz tego, że moje ataki weszły w bonusie (choć już po 7:00) to wczoraj planer zmieniał mi godzinę dotarcia ataku z 7:00 na 9:00.

A support śpi.

Może tak być, bo jak biore atak ,który idzie godzine to jest napisane ,ze bonus nocny natomiast przy ataku co idzie 1:40 , już nie ma
 

DeletedUser

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Co wiecej dalej mam aktywne premium a w zakładce "Premium" pokazuje ,że mam już koniec, a jestem pewien na 100% , że nie kończy się dziś premium tylko za kilka dni.

To jest błąd, który występuje w wielu miejscach: lista raportów, wiadomości, forum sojuszu. Wszędzie brak dat. Powinno być "Koniec 2011.11.xx", ale urwało datę. Gdyby był koniec, to byłby pod spodem przycisk "Aktywuj", a nie "Przedłuż" a tak pewnie nie jest
 

DeletedUser462

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Zbliża się południe, problem z datami i godzinami jest znany od wczoraj, dziś ludzie potracili wojsko a support ma czas.

Żadnej informacji o przyczynach błędu, terminie rozwiązania i sposobie rekompensaty strat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Te błędy będą wstępować na każdym serwerze, gdzie jest wersja 2.0

Wczorajsza konserwacja coś im nie wyszła.. :eek: pozostaje Nam jedynie czekać, aż to naprawią.. :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Zacytuję moją wypowiedź z działu pytania, jeśli ktoś jej nie czytał:

Zmiana czasu bonusu nocnego nie była celowa - poprawne godziny jego trwania znajdują się tutaj. Najwyraźniej doszło do jakiegoś poważnego błędu, który dotyczy nie tylko polskiej wersji językowej. Został on już zgłoszony do techników i pracują oni nad szybkim jego rozwiązaniem. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności, gdy tylko dowiemy się czegoś więcej, postaramy się was powiadomić.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

A mnie interesuje sposób zrekompensowania moich strat spowodowanych faktem, że ataki dochodzące na Rho po 7:00 zostały zaliczone do bonusu nocnego.

Poniosłam spore straty w wojsku i chyba tego tłumaczyć nie muszę.

Zwracam także uwagę na fakt, że na błędne działanie zegara np w planerze zwracałam uwagę wczoraj. Wystarczyło zatem sprawdzić czy ten sam błąd nie dotyczy bonusu nocnego i dać odpowiedni komunikat.

Ze względu na fakt, że mam zablokowaną możliwość korespondowania z supportem za pomocą ticketów roszczenia swoje zgłaszam na forum.

Mam nadzieję, że na naprawienie błędu i na rekompensatę nie będę czekać godzinami.
 

DeletedUser9664

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Poniosłam spore straty w wojsku i chyba tego tłumaczyć nie muszę.
Nie ty pierwsza i nie ostatnia.. znając realia rekompensaty nie będzie.. no może dadzą na otarcie łez po 60 monet ^_^


Ale swoja drogą jednym popsuło szyki innym pomogło '] więc nawet monet nie dadzą bo ni wszystkim to problemy sprawiło ;] :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

więc niech zrekompensują atakującym! łatwo to sprawdzić.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Nie ty pierwsza i nie ostatnia..

Tylko tym się różnimy, że Ty (lub ktoś inny) możecie zgłosić swoje roszczenia przez ticket, a ja nie.

A dlaczego ma nie być rekompensaty? Przecież to typowy błąd ludzki, a mnie nie interesuje kto zawinił.

Ja nie chcę aby Innogames robiło mi jakiś prezent, chcę aby oddali mi moje wojsko, które straciłam wskutek błędu kogośtam z tej firmy. Nie czekam na jakąś łaskę, a na zwrot tego, co moje.

Wystarczyło aby ktoś z supportu sprawdził wczoraj wieczorem nasze doniesienia o błędach w zegarze i umieścił na forum komunikat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Dołączam się do grona niezadowolonych. Wiadomość na stronie głównej głosi przesuniecie bonusu o 2 godziny a tymczasem moje wojsko rozbiło się w godzinach prawidłowego bonusu. Żądnej wiadomości przy ataku o bonusie nie było wiec tez będę domagał się rekompensaty bo zostałem wprowadzony w błąd.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: źle liczony bonus nocny

Specjalnie monitoruję status naprawy tego błędu i na chwilę obecną brzmi on "in progress" czyli w toku, błąd występuje na wszystkich wersjach językowych i dokucza wielu graczom. Nie posiadamy informacji o jego usunięciu więc nie możemy takowej podać. Co do rekompensat nie jestem władny ani czegokolwiek obiecać ani załatwić myślę, że pora na ewentualne rozstrzygnięcia w tej materii nie nastąpi wcześniej niż po jego usunięciu.
 

DeletedUser462

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Podziwiam dobre samopoczucie, a gracze, którzy stracili wojsko, nadal go nie mają. Cóż, najwyżej potracą wioski :)

Stwierdzenie, że "ewentualne rozstrzygnięcie żądań dot rekompensat nastąpi nie wcześniej niż..." uznaję jako kolejną kpinę z graczy.

Rozstrzygnięcie żądań zapewne nastąpi (bez łaski Szanowny administratorze, jest strata, macie obowiązek się ustosunkować do problemu), choć jak znam życie będzie kolejny komunikat "nic się nie da bo my nic nie możemy".

To ja od razu poproszę o adres tego, który może.
 

DeletedUser11916

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Ja również chciałbym zgłosić, ten błąd na Omikronie; wysłałem cały ląd jaki miałem na jedno miasto po 1.00, niby nie w bonusie, (że bonus zaczyna się od 2.00-9.00), a jak raporty zobaczyłem to szoku dostałem, całe wojo poszło na marne, i znowu muszę je odbudować, teraz wiem, że to kompletna ściema, ale szkoda, że przekonałem się na własnej skórze, a nie dostałem wcześniej jakiejś inf. o tym błędzie..., czekam na rekompensatę jak i inni w tym temacie i Ci co stracili wojsko, a tutaj nie zajrzeli...
a nie straciłem mało, bo 500hoplitów, 100kawalerzystów, 100rydwanów, 15katapult, na szczęście ognie mi się ostały... !!!ZAWIEDLIŚCIE NAS!!!
 

DeletedUser946

Guest
Odp: źle liczony bonus nocny

Podziwiam dobre samopoczucie, a gracze, którzy stracili wojsko, nadal go nie mają. Cóż, najwyżej potracą wioski :)
a co ma zrobić Robin65? włamać się do centrali Inno i przystawić informatykom pistolet do głowy żeby szybciej naprawili ten problem? może sama to zrób?

Stwierdzenie, że "ewentualne rozstrzygnięcie żądań dot rekompensat nastąpi nie wcześniej niż..." uznaję jako kolejną kpinę z graczy.
do wszystkiego należy podchodzić z umiarem, o ile we wcześniejszych sprawach miałaś dużo słuszności to teraz, doszukując się w każdej sprawie winy i złych intencji teamu, powoli zaczynasz być śmieszna... :rolleyes:

To ja od razu poproszę o adres tego, który może.
http://www.innogames.de/en/contact :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry