Żądanie wojsk - reguły??

  • Rozpoczynający wątek Nakrywka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witajcie!

Jak to jest czy przy żądaniu wojsk trzeba wysłać dostatecznie silną armię żeby dostać dużą ilość jednostek (np. 50) czy to jest zawsze losowo?? Bo mam wysyłam wojo do wiosek i dostaję max. 7 jednostek. Czy jak będę mieć np. po 200 każdej jednostki to będę rekrutował więcej?? Z góry dzięki za info.

Pozdrawiam:D
 

DeletedUser

Guest
Już dawno w ten sposób nie rekrutowałem ale jak się nie mylę ilość wojsk znacząco się nie zwiększy chyba maks to te 7 jednostek natomiast ilość wysłanych wojsk może wpłynąć na jakoś zrekrutowanych wojsk czyli można dostać np kawalerzyste ewentualnie rydwan.
 

DeletedUser

Guest
Już dawno w ten sposób nie rekrutowałem ale jak się nie mylę ilość wojsk znacząco się nie zwiększy chyba maks to te 7 jednostek natomiast ilość wysłanych wojsk może wpłynąć na jakoś zrekrutowanych wojsk czyli można dostać np kawalerzyste ewentualnie rydwan.
Maksymalnie możesz uzyskać oddział, którego koszt rektutacji wynosiłby 6005 surki. Wioska musi mieć wtedy 100 % siły.

Osobiście nigdy tego nie używam, więc nie mogę nic doradzić co do jakości wojska.
 

DeletedUser

Guest
Maksymalnie możesz uzyskać oddział, którego koszt rektutacji wynosiłby 6005 surki. Wioska musi mieć wtedy 100 % siły.

Osobiście nigdy tego nie używam, więc nie mogę nic doradzić co do jakości wojska.

A fakt zapomniałbym o sile ale ogólnie i tak nie polecałbym tego sposobu na pozyskiwanie wojaków.
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli dobrze pamiętam max można zrekrutować 25 jednostek. Ich jakość i liczebność zależy od siły wioski.
 

DeletedUser

Guest
przy sile 100 = zawsze jest co najmniej 1 rydwan i 1 kawalerzysta = reszta losowa
 

DeletedUser

Guest
przy sile 50%to max 12 jednostek a przy 100% to albo 24 albo 25 a jakość zależy od tego co wysyłasz w ataku
 

DeletedUser

Guest
Maksymalnie możesz uzyskać oddział, którego koszt rektutacji wynosiłby 6005 surki. Wioska musi mieć wtedy 100 % siły.


Czytajcie co kolega powyżej napisał.


Jeżeli uważacie że zależy od siły wojsk, to jak wyślę 200 hoplitów dostanę więcej z rekrutowanych wojsk niż wysyłając 35 kawalerzystów?
W końcu 200 hoplitów jest silniejszych od 35 kawalerzystów ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja na Thecie,farmiłem max 24 osoby(mieszkańcy)
Oczywiście,przy sile 100%,a ile minimum wysyłać nie wiem,ja wysyłałem około 80 kawalerkii i dawało radę :D
Szkoda tylko że nie pokazuje jakie jednostki się zrekrutowały,ułatwiłoby to przegląd tego typu atakowania wiosek rolniczych,którego ja już od dawna nie używam.
Ale ostatnie zdanie to już nie ta bajka

Pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Może przyda się ta rozpiska maksymalnych oddziałów rekrutacyjnych,
która wydaje się być identyczna jak max oddziałów do zbierania surowców.

376 Szermierzy / 289 z odkrytym badaniem "Łup"
751 Procarzy / 578 z odkrytym badaniem "Łup"
251 Łuczników / 193 z odkrytym badaniem "Łup"
751 Hoplitów / 578 z odkrytym badaniem "Łup"
84 Kawalerzystów / 65 z odkrytym badaniem "Łup"
94 Rydwany / 73 z odkrytym badaniem "Łup"
15 Katapult / 12 z odkrytym badaniem "Łup"
18 Harpii / 14 z odkrytym badaniem "Łup"
15 Meduz / 13 z odkrytym badaniem "Łup"
30 Centaurów / 23 z odkrytym badaniem "Łup"
38 Pegazów / 29 z odkrytym badaniem "Łup"
13 Minotaurów / 10 z odkrytym badaniem "Łup"
17 Mantykor / 13 z odkrytym badaniem "Łup"
19 Cyklopów / 15 z odkrytym badaniem "Łup"

Zaś to czy rodzaj wysłanych wojsk ma wpływ na rodzaj rekrutowanych wojsk,
to tak ma, lub się tak ładnie układa, sam jeszcze nie wiem jaki :)
po testujmy trochę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Aha, teraz już wszystko rozumiem. Wielkie dzięki wszystkim.

Pozdrowienia
 

DeletedUser

Guest
26 naraz

69951434.jpg
 

DeletedUser

Guest
tak jak w raporcie wyżej widać
żeby zrekrutować max ilośc woja trzeba atakowac przy sile 100 % ale również nastrój musi chyba być 100 %
Ja zaatakowałam 200 łucznikami na wioskę siła 100 % a nastrój 69 i dostałam równowartośc 12 ludzi w gospodarstwie :(
 

DeletedUser

Guest
Przy odkrytym badaniu "łup" powinno wystarczyć 193 łuczników aby rekrutować wojska za 6005 surowców. Bez tego badania, przy sile 100%, 200 łuczników powinno zebrać 18-19 ludzi.
Testowałem dalej.
Ciekawostką jest właśnie dowolny nastrój powyżej 20%(z poprzednich testów).
Pozdrawiam.
26aaj.jpg

26ai.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry