[Nowość] Żelazny List-Tajne Bractwo

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29655
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    8

DeletedUser29655

Guest
Co sądzicie o dodatkowej funkcji strategicznej w grze.Polegającej na
traktacie o nieagresji miast w sąsiedztwie wyspy.Czyli miasta na wyspie nie mogą się na wzajem napadać a jednocześnie stanowią kolonialny sojusz wyspowy gdzie wszyscy gracze muszą współpracować i nie chodzi o umowę między graczami w całej grze ale o regulaminowy przepis do gry jako dodatkowy wątek strategiczny.I dotyczący stricte tylko wyspy i obowiązujący na każdej z osobna.Oczywiście przynależność do takiego wyspowego sojuszu wymagała by badania w akademii.Np.Tajne bractwo- to badanie stanowi list żelazny mówiący o tym że sąsiedzi na wyspie nie mogą atakować miasta posiadającego takie badanie.Mogą go zaatakować miastami z sąsiednich wysp.

Chciałbym zwrócić uwagę na podpis po lewej stronie pod hełmem.
Obywatelem nie jest się z wyboru.Obywatelem czyni nas obowiązek nałożony na nas przez innych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Po pierwsze, to dodaj ankietę, bo tego wymaga regulamin. Po drugie, to podpis pod nickiem zależy od ilości napisanych postów na forum i jest on stały. Napiszesz trochę więcej postów, to Ci się podpis zmieni.

A odnosząc się już do propozycji, to jak dla mnie nie ma to większego sensu...surkę trzeba skądś farmić, a z wyspy najłatwiej :)
 
do piachu z takim irracjonalnym pomysłem ;)
kolega ma problem widocznie że mimo obstawy biremek w mieście ktoś go 3k offem z wyspy jedzie z buta ;)

jestem na NIE
 
Zakładając, że kolega bardzo lubi historię, to chciałbym zwrócić uwagę na jakże interesującą rzecz, jaką są epoki historyczne.
Nie są to eposy sporządzane przez najznamienitszych ze znamienitych pisarzy czy też epopeje, ale zwykłe epoki, które być może są dla niektórych niezwykłe, ale to odmienna historia. Właśnie te epoki odgrywają tutaj najważniejszą z tych ważnych ról w naszych dziejach i o jednej z nich jest ta gra. Nic nie poradzimy na to, że można ją porównać do kloszarda wśród innych gier, ale cóż mamy to co nam dali, a dali nam delikatnie napisawszy guano. Jednak właśnie to guano jest jednym z wybranych i opisuje pewne fakty, mity inne baśniowe opowiastki. Bardziej baśniową opowiastką w tym wszystkim byłby wyżej wspomniany przez jednych wielbiony przez innych mniej słynny list "żelazny". Stwórzmy też Tajne Bractwo myśli nie na miejscu i tam popiszmy baśnie w stylu Andersena lub braci Grimm.
Jeżeli już mieszamy średniowiecze ze starożytnością, to możemy dodać słynne słowa Wąsatego brata Lolka z bajki o tysiącu fal "A ja mu powiedziałem...zrób to. I co? I on poszedł, i to zrobił"
smiley_emoticons_panik4.gif
 
Ostatnia edycja:
Do góry