Żołnierze Aresa

  • Rozpoczynający wątek MaRiO1992
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Żołnierze Aresa

image.php


Wyczynem nie jest wstąpienie w progi silnego sojuszu, a stworzenie go wraz z najbardziej zaufanymi ludźmi.

Sojusz powstał 06-10-10 a jako główny cel obrał sobie wzajemną pomoc w organizacji ataków oraz wspieranie swoich sojuszników.

POSZUKUJEMY OSÓB AKTYWNYCH I CENIĄCYCH SOBIE DOBRĄ ZABAWĘ
OSÓB KTORE NIE TRAKTUJĄ GRY ZBYT POWAŻNIE
ORAZ
POSIADAJĄCYCH POCZUCIE HUMORU .


Oferujemy przede wszystkim stabilność ekonomiczną oraz militarną, wsparcie podczas ataków oraz pomoc w zdobywaniu obcych miast. ^^
Oczekujemy aktywności w życiu sojuszu oraz pomocy osobom najbardziej potrzebującym.

Jako, że każda prezentacja posiada jakiś cytat, my także nie będziemy gorsi :D
~"Im krwawsza bitwa, tym słodsze zwycięstwo."~
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Prezentacja nie głupia ale wasze motto mówi raczej że jesteście pokojowo nastawionym sojuszem co w tej grze za dobrze nie świadczy...
 

DeletedUser

Guest
Dziekuje :D Ale na swoja obrone powiem od razu, ze to jest tylko poki co to taki surowy projekt :) Trwaja obecnie dyskusje nad tym co i jak zmienic :) Krytyka innych graczy jest dla mnie niezbedna :D Jesli macie jakies pomysly, chetnie ich wyslucham :D
 

DeletedUser

Guest
Prezentacja jakoś straszna nie jest,ale....

Nazwa sojuszu napisana takim czerwoniastym kolorem w ogóle nie pasuje kolorystycznie do reszty prezentacji. Mało tego,nie pasuje w ogóle do obrazka który jest niżej (osobiście bym ją wyciął).
Jedziem dalej...Obrazek, nawet nie głupi,ale czcionka w nim użyta bardziej pasuje do nazwy Hooliganie...coś ala grafiti, które nie pasuje klimatycznie do nazwy.
Jeżeli chodzi o samą prezentacje tj tekst,to mamy wszystkie możliwe oznaczenia tekstu jakie nam oferuje word...kursywa/pogrubienie/podkreślenie, po co tak? Ni to czytelne ni to ładne.
Bardzo nieczytelne jest również używanie wielu rozmiarów czcionki,a to co już bardzo mi się nie podoba to użycie tego w wypisaniu założyciela,dyplomaty czy radnych,bo jednoznacznie wskazuje na to że założyciel jest najważniejszy,a cała reszta to tak jak by jakieś pchły które się tutaj przypadkiem przyczepiły.
2 pkt za całość.
 

DeletedUser

Guest
Na starcie odpycha kolor nazwy sojuszu. Gdy na niego patrzę, to widze wszystkie literki podwójnie (nie, dzisiaj nie piłem :p) Autor prezentacji chciał chyba zabłysnąć umiejętnościami obróbki tekstu, bo jak wspomniał vidziu mamy tutaj niemal wszystkie możliwe opcje edycji. Za dużo tych kolorków i zmian czcionek. Nie rozumiem również fenomenu dlaczego cały tekst oprócz cytatu jest napisany bez polskich znaków. Dobrze by to było poprawić, chyba że nie robi wam różnicy czy robicie komuś łaskę, czy laske :D :D
W dodatku info o składzie rady jest zupełnie niepotrzebne... zmniejszacie tylko swój poziom bezpieczeństwa. Bo jak najprościej pokonać sojusz? Wystarczy wytłuc mu całe dowództwo a pewnie sam sie rozleci (choć krążą plotki że hackerzy mają inne sposoby :p)

Dziś mam dobry dzień i dam wam te 2 punkciki :p
 

DeletedUser

Guest
O to mi wlasnie chodzilo ;D Juz biore sie do roboty ;D ... przepraszam, ze bez PL znakow ale siedze w UK i nie moge sobie klawiatury na programiste zmienic ;/ ... ale napewno to poprawie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry