Życzenia Świąteczne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19313
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19313

Guest
Zdrowych, spokojnych i spędzonych w miłej atmosferze świąt życzę.
W nowym roku wytrwalości (by Real nie wzywał :D), sukcesów i wszystkiego co najlepsze.​
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Ale jak to?
W Realu podobno mnóstwo promocji. Cytryny po 1,99 zł...
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Ale jak to?
W Realu podobno mnóstwo promocji. Cytryny po 1,99 zł...

No proszę Cię, Real to zło konieczne, generalnie człowiek tam idzie jak już nie ma wyboru, wtedy nawet cytryny za 1,99 są dobrym powodem...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Wiem że dla większości z Nas to będę cudowne, wspaniałe, ciepłe i rodzinne święta.
Pełne radości, prezentów i kolorowych choinek :)
Cukierków podkradanych z tej jołki, nerwów naszych żon i mam związanych z tym czy ciasto się upiekło i sałatka dobrze wyszła, że o emocjach związanych z tym czy na pewno dostaniemy to co chcieliśmy nie wspomnę :)

I tego - w imieniu całego Senatu Romy Wam wszystkim życzę.
Wszystkim RAZEM! i każdemu z osobna.

Równocześnie - pamiętajcie, że to są święta dobra i refleksji.
Zwolnijcie dziś na chwilę, usiądźcie na chwilę, pomyślcie o tym co udało się Wam w ubiegłym roku osiągnąć, o tym co chcielibyście osiągnąć w kolejnym i...bądźcie dziś szczęśliwi.

I - mam jedną prośbę - doceńcie dziś pracę tych wszystkich, którzy dziś robią wszystko co w ich mocy, żeby te święta były jak najlepsze.
Ludzi będących dziś na ostrych dyżurach, ale (i przede wszystkim) Waszych żon i mam. Mężów i ojców (że o kochankach i partnerach nie wspomnę ;)
Powiedźcie im znienacka że ich kochacie...
Tak z niczego...

Niech Wam już zawsze świeci ta pierwsza gwiazdka!
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

A ja mam jeszcze przy okazji świąt jedno spostrzeżenie na pograniczu socjologi i psychiatrii.
Niektórzy z Was otrzymali ode mnie życzenia... odpowiedziało na nie, właśnie policzyłem - 156 osób. Nie zgadniecie ile odpowiedzi było chamowatych, prymitywnych czy "hejtowy" jak to mówi młodzież...

Otóż ze wszystkich adresatów mojego wierszyku tylko jeden (słownie:jeden) okazał się... no właśnie kim? To pozostawiam Waszej ocenie.
Gratulacje i wielkie wyróżnienie dla JuliuszCezar27 z sojuszu XXXX II.

Ave Ja.
 

DeletedUser22070

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Czy aby na pewno 156 odpowiedzi? xxxx jest łącznie 176, ale skoro nie zgadniemy to może ja zgadnę, to będzie liczba zbliżona do 50 zgaduję.

No niestety niektórzy chowają urazę do przeciwników w grze i często innych wyzywają przeróżnymi obelgami. Należy pamiętać, że to tylko gra (choć wielu traktuje ją jak życie i pracuje po to by móc kupić monety do grepo) i po drugiej stronie siedzi człowiek, więc zachowajmy pozory człowieczeństwa, a nie chama. Gra jest po to, aby się sprawdzić, wykorzystać i umilić sobie wolny czas, ale nie należy się przy niej denerwować zbytnio, bo to tylko gra tak więc szkoda nerwów na głupią gre przeglądarkową, a jeżeli nie umiemy inaczej niż bez spin i nerwów to odpuśćmy sobie chociaż w święta :)
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Były rozsyłane normlane życzenia, były Haszkowe i były też wierszyki które ze świętami mało mają wspólnego, a pochodziły z topowego soja.
Wstyd.
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Czy aby na pewno 156 odpowiedzi? xxxx jest łącznie 176, ale skoro nie zgadniemy to może ja zgadnę, to będzie liczba zbliżona do 50 zgaduję.

No niestety niektórzy chowają urazę do przeciwników w grze i często innych wyzywają przeróżnymi obelgami. Należy pamiętać, że to tylko gra (choć wielu traktuje ją jak życie i pracuje po to by móc kupić monety do grepo) i po drugiej stronie siedzi człowiek, więc zachowajmy pozory człowieczeństwa, a nie chama. Gra jest po to, aby się sprawdzić, wykorzystać i umilić sobie wolny czas, ale nie należy się przy niej denerwować zbytnio, bo to tylko gra tak więc szkoda nerwów na głupią gre przeglądarkową, a jeżeli nie umiemy inaczej niż bez spin i nerwów to odpuśćmy sobie chociaż w święta :)

Kto to pisze...
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

najlepsze, to ten apel, aby zachować pozory człowieczeństwa;) Tak w ramach życzeń swiatecznych.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

@Krwawy Rycerz z tępym mieczem - a czy ja napisałem do ilu osób wysłałem? - nie każdy miał ochotę odpowiadać...
@Motzej - jak to w życiu, są ludzie i ludzie...
@Hini - spróbować nigdy nie zaszkodzi, aczkolwiek marzenie ściętej głowy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Wyjaśni ktoś, co to znaczy "zdrowych świąt"???
 

DeletedUser

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Gdybym wiedział, to bym nie pytał.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

o to, abyś nie umarł z przejedzenia.
A tak poważnie, to Ci którzy założyli ten temat chyba chcieli po prostu złożyć życzenia świąteczne.
Są tacy dla których jest to wartość, i niech może tak zostanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Wyjaśni ktoś, co to znaczy "zdrowych świąt"???

Żebyś nie zachorowal na święta
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Czyli to nic nie znaczy, a przynajmniej nikt nie wie, o co w tym chodzi.

Tak myślałem ;)
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Czyli to nic nie znaczy, a przynajmniej nikt nie wie, o co w tym chodzi.

Tak myślałem ;)


Jak będziesz musiał spędzać święta z osobami chorymi lub sam będziesz osobą chorą w ten czy inny sposób, to poznasz wartość spędzenia świąt w zdrowiu i spokoju.

Nie odpisuj proszę. Nie ma sensu.

A tak poważnie, to Ci którzy założyli ten temat chyba chcieli po prostu złożyć życzenia świąteczne.
Są tacy dla których jest to wartość, i niech może tak zostanie.

Dziękuję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Życzenia Świąteczne

Czyli święta ze zdrowymi. Ok, kapuję. I jeszcze pewnie z bogatymi i pięknymi.
 
Do góry