żądanie wojsk

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
tak się zastanawiam, co jest bardziej opłacalne - plądrowanie surowców czy żądanie wojsk?

przykład:
lepiej wysłać 100 szermierzy na plądrowanie surowców(dostaniemy po ponad 500 każdego surowca) czy na żądanie wojsk. siła wioski powiedzmy 80%. za 500 każdego surowca można zrobić 5 procarzy i 2-3 szermierzy. czy za żądanie wojsk dostanę więcej niż tyle wojsk? :>

nie mam zbadanego tego żądania w akademii jeszcze i nie wiem czy jest sens. bo jeśli zdobyte wojsko odpowiada równowartości potencjalnego zdobytego łupu, to... lepiej splądrować surowce i wydać je:
- jak się chce(trochę na wojo, trochę na budynki)
- jak już wszystko na wojo, to można wybrać jaki rodzaj jednostek i ile
 

DeletedUser

Guest
bardziej sie oplaca pladrowaqnie bo natym etapie jeszcze nie masz zasypanejrekrutacji na full wiec mozesz sobie sam rekrutowac , kosztowo to wyglada tak ze troche wiecej dostaniesz surki niz wartosc wojska ,ktore otrzymasz,

tylko ze ja atakowalem tak tylko raz a moje doswiadczenie wtej grze raptem 2 tygodnie;), jednak chyba mam racje, no i wdodatku daja mieszanke wojsk ofowo defowych
 

DeletedUser

Guest
Chyba jednak jest porównywalnie z tym, że nigdy nie wiesz co dostaniesz za wojsko w czasie "żądania wojsk". Być może trafisz rydwan, a być może szermierza.
 

DeletedUser

Guest
Chyba jednak jest porównywalnie z tym, że nigdy nie wiesz co dostaniesz za wojsko w czasie "żądania wojsk". Być może trafisz rydwan, a być może szermierza.

ale to chyba jest jakoś zbalansowane. jak nie dostaniesz jednego rydwanu, to dostaniesz 4 szermierzy. tak by zawsze było w miarę sprawiedliwie.
 

DeletedUser

Guest
sorki że pytam ale na to pytanie nie znalazłem odpowiedzi. Mianowicie czy jest możliwe, że nie otrzymamy żadnych wojsk podczas takowego ataku, bo u mnie w RW nic nie pisze bym coś dostał. Wioska:N77% S98%


Ok już się wyjaśniło okazuje się ze ilość wolnych mieszkańców także ma wpływ na wynik ataku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry