[Wyjaśnione] 1)Wioski z punktami walki 2) Skracanie za złoto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26668
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26668

Guest
Witam.

1.Czy na przyszłych światach będą już tylko wioski z punktami walki? Przyznam że mało interesujące są one i pewnie wiele osób wolało by zmianę na stare wioski na których zawsze można było sobie rozwalać deffa itp :)

2.Oraz drugie pytanie czy jest w planach usunięcie skracania za złoto oraz powrót do starego systemu czyli skracania połowy czasu, wszedłem sobie n Achillesa i aż zachciało mi się tam grac :)

3.Nawiązując do 1i2 - Do dwóch światów zostały stworzone ankiety do wybrania ustawień świata więc fajnie by było jak by były tez zawarte pytania o wioski i skracanie za złoto .

pozdrawiam, przepraszam za ewentualne błędy :D
 

DeletedUser19924

Guest
Ja nie z supportu, ale mogę Ci powiedzieć, że powrotu do starych ustawień (zarówno w pierwszym jak i drugim przypadki) nie będzie...jak już Inno coś w tej materii zmienia, to powrotu już nie ma.
 

DeletedUser19924

Guest
A myślisz, że dlaczego tyle osób rezygnuje z gry...
 

DeletedUser26668

Guest
A no .. Jednak to w naszym interesie jest wpłynąć na Inno by zmieniło swe postępowanie i zaczęło grać "pod nas".

:))
 

DeletedUser27449

Guest
Fajnie byłoby do tego wrócić,ale wątpie żeby się to udało tak jak pisał u góry DonBeker
 

Robin65

Zespół Grepolis
Najlepsze wioski rolnicze były w Grepolis 1.xx. Wszelkie sugestie graczy przekazujemy decydentom.
Jeśli chodzi o ankiety to zamieszczamy w nich te wszystkie parametry, które możemy.
 

DeletedUser20887

Guest
a ja mam pytanie , na Swiecie LIndos, rozbudowę wiosek , muszą zrobić wszyscy gracze na danej wyspie ,czy jak ja je rozbuduję to inni korzystają z tego , proszę wskazać gdzie moge o tym poczytać , albo jak ktoś wie to poprosze o odpowiedż ,

z górydziękuję
 

DeletedUser19924

Guest
Na Lindos masz wioski rolnicze rozbudowywane punktami walki, czyli każdy na wyspie rozbudowuje je sam. Każdy tylko dla siebie...także Ty możesz mieć je na 3 poziomie, a ktoś inny na 2 poziomie.

Dodatkowo plus jest tego taki, że jak stracisz miasto na danej wyspie, to nadal zachowujesz swoje wioski rolnicze na niej. Jak podbijesz coś na tej wyspie z powrotem, to będziesz miał swoje, rozbudowane wioski.

Więcej możesz poczytać na wiki zawsze. Od tego ona jest, aby służyć pomocą.
 

DeletedUser5

Guest
DonBeker dobrze to wytłumaczył, dodam tylko linki do wiki, gdybyś miała ochotę dowiedzieć się więcej na temat wiosek.

Na świecie Lindos występują wioski z punktami walki, o których możesz poczytać tutaj - są one dostępne na wszystkich nowych serwerach, począwszy od Helorusa. Na starszych światach mamy wioski rolnicze (artykuł na ich temat jest tutaj). W razie potrzeby, jeśli nie byłabyś pewna jakie ustawienia obowiązują na poszczególnych światach, w tym miejscu znajdziesz tabelkę ze wszystkimi serwerami.
 

DeletedUser20887

Guest
dziękuje za podpowiedż ,
teraz mam jeszcze jedno , pytanie , i w wiki się nie doczytałam , a mianowicie , dlaczego , nie dolicza mi punktów walki pomimo ,że wioskę mam rozbudowaną na poziomie 6 i mam zbadanie Lojalność chłopów , oraz żądanie surowców max ,czy to jest błąd , gdzie to mam zgłosić ,

nadmienię ,że pozostałe wioski mam na poziomie 5 , może wszystkie muszą być na poziomie 6???
 

DeletedUser5

Guest
Nie do końca wiem co masz na myśli :D Punkty walki otrzymujesz za atakowanie obozu bandytów, a wykorzystujesz je na zwiększenie poziomu wioski. Z samych wiosek nie dostajesz punktów walki. Jeżeli wykonałaś już 100 ataków na obóz bandytów, to obóz znika i pozostaje ci zdobywanie pkt walki poprzez ataki czy wspieranie innych graczy.

Jeżeli źle cię zrozumiałam lub nadal jest coś niejasne, to daj znać :)
 
Do góry