10 ostatnich raportów w jaskini

  • Rozpoczynający wątek Maciek055
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci sie ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jaskinia pokazuje 10 ostatnich raportów. Jednak pokazuje tylko te które mamy w skrzynce i jeśli jakiś usuniemy to w jaskini tez go nie ma.

I tu mój pomysł żeby w jaskini było pokazywane 10 ostatnich raportów bez względu czy są w skrzynce czy nie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł denerwują mnie te wszystkie raporty kasuję i nie ma jak sprawdzić szpiegowania.
 

DeletedUser

Guest
Świteny pomysł :) Naprawde denerwujace jest jak 'przez przypadek' usuniesz raport ze szpiegowania- srebro w bloto
 

Robin65

Zespół Grepolis
Nie ma osobnej zakładki na raporty szpiegowskie i takie coś poprawiło by czytelność przechowywanych raportów, były by we właściwym miejscu. Zwłaszcza, że poszczególne typy raportów są rozróżnialne tylko w warstwie opisowej i łatwo wywalić interesujący.
 

DeletedUser

Guest
To dobry pomysł, szczególnie że tych raportów robi się coraz więcej.
 

DeletedUser

Guest
wkońcu podzielili raporty ale mało tych działów a gdzie ataki
 

DeletedUser

Guest
Pomysł nie jest sprecyzowany i dlatego jest bez sensu, dlaczego?

Niektórzy mają taką strategie że wysyłają na graczy np 10 szpiegów po 1001 monet.
To już masz 10 raportów,udanych bądź nie....I te 10 raportów pokazuje Ci się w jakisni,i co dalej? Gdzie miejsce na raporty z innych polis? I co będzie jak wykasuje 9/10 raportów, nadal będę widział 10 ostatnich? To znacznie by utrudniło,a nie ułatwiło grę.
Zasada jest prosta - piłeś/nie jedź...obudziłeś się/nie graj w grepolis.
 

DeletedUser

Guest
A porządek w raportach to co?

źle mnie zrozumiałeś. chodzi o to: pomysł nie ma sensu bo: autor chce by w jaskini widniały raporty nawet jeśli ich nie ma w skrzynce. jeśli raportu nie ma w skrzynce to znaczy że gracz skasował i nie jest mu potrzebny. vidark pisze dokładnie o tym o czym ja pisałem - skasować można 9z10 raportów a w jaskini będzie nadal 10 - to bez sensu.
 

DeletedUser

Guest
źle mnie zrozumiałeś. chodzi o to: pomysł nie ma sensu bo: autor chce by w jaskini widniały raporty nawet jeśli ich nie ma w skrzynce. jeśli raportu nie ma w skrzynce to znaczy że gracz skasował i nie jest mu potrzebny. vidark pisze dokładnie o tym o czym ja pisałem - skasować można 9z10 raportów a w jaskini będzie nadal 10 - to bez sensu.

Ja dzisiaj przez przypadek skasowałem dwa cenne raporty, każdy kosztował mnie 30000 srebra, mniej więcej pamiętam co tam było, ale tak to by się uratowały. Jak masz kilkadziesiąt raportów z ataków dziennie (nie mówię o wioskach rolniczych), to czasem może ci się zdążyć że usuniesz nie ten co trzeba. A co będzie jak ludzie będą mieli po 100 wiosek? Skoro już pojawiła się opcja że w jaskini raporty widać, to nich tam będzie 10 ostatnich, bez względu na ich usuniecie. Jeżeli maja znikać z jaskini wraz z usunięciem z folderu raportów, to po co się tam pokazują. To nielogiczne że widać je w 2 miejscach, sens ma to tylko jeżeli to drugie miejsce (jaskinia) różni się czymś od 1 miejsca (raporty).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
dlatego przydałaby się jeszcze zakładka od raportów szpiegowskich. nie ma co ich kasować:)
 

DeletedUser

Guest
albo możliwość kasowania raportów szpiegowskich tylko w jaskini.
Generalnie jest jeszcze skrypt filtrujący raporty,tam nie ma opcji żebyś się pomylił i wykasował nie ten co potrzeba :)
 

DeletedUser9801

Guest
Przecież jest możliwość tworzenia folderów.
I możesz sobie utworzyć folder 'Szpiegowanie', czy jak go tam nazwiesz.
I tam wzucać w/w raporty
 

DeletedUser

Guest
nie kazdy wydaje kase na premium a tworzenie folderow mamy od zarzadcy

a co do pomyslu to zrobic nowa zakladke dla raportow szpiegowskich i tyle
a po drugie to nie wiem jak mozna usunac raport na ktorym nam zalezy
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Jeżeli raport zostanie usunięty to tak na prawdę przestaje on fizycznie istnieć. Nie ma możliwości rozdzielania podglądu i raportów w skrzynce odbiorczej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry