100% Pojemności magazynu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19691
  • Data rozpoczęcia

Za czy przeciw?

  • Za

    Głosy: 0 0,0%
  • Za,ale tylko jako badanie

    Głosy: 1 10,0%
  • Za,ale z poprawkami

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 1 10,0%
  • Przeciw

    Głosy: 8 80,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser19691

Guest
Czasem mamy 100% pojemności magazynu i nie chcemy wydać naszych surowców,mamy bonus 20k lub w nocy mamy mnóstwo wyprodukowanych.Proponuję,iż wolni mieszkańcy mogli by trzymać po jakieś 5 każdego surowca.I tak czasem nie ma z nimi co zrobić.Mogło by być to dostępne za pomocą badania w akademii.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 100% Pojemności magazynu

Nie mam zdania
Ale bliżej na nie niż na tak
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: 100% Pojemności magazynu

Ja tutaj nie widzę większego sensu:)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: 100% Pojemności magazynu

Zdecydowanie jestem na nie.
Dlaczego? Teraz osoba, która skraca jednostki za złoto musi sobie te surowce przesyłać, własnie dlatego, że jest ograniczona pojemność magazynu. Mając ją powiększoną, mogli by jeszcze bardziej zwiększyć przewagę nad graczami grającymi bez skracania jednostek.

No i nie rozumiem jak to technicznie czy graficznie mogło by wyglądać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 100% Pojemności magazynu

I jeszcze jeden argument, dlaczego "nie". Zdarza się niektórym mieć nadmiar wolnych mieszkańców w danym mieście tylko po większej bitwie; w innych przypadkach braki są niemal na bieżąco uzupełniane. Czy ci aktywni gracze mieliby być wtedy pokrzywdzeni?
Nawet jeśli my bylibyśmy wszyscy "za", to na miejscu Inno ja bym tę propozycję odrzuciła. Masz do dyspozycji ceramikę, magazyn możesz powiększać tylko kosztem tej nadmiarowej surki, a nie dodatkowo ludzików. Jeśli więc 25,5k nie wystarczy, to jesteś tylko niedzielnym graczem, który nie rokuje zysków na przyszłość :)
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: 100% Pojemności magazynu

Propozycja odrzucona ze względu na zmiany w placówce handlowej, które mają być wprowadzone w zrównoważeniu rozgrywki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry