[Pytanie] +20% dla ataku jednostek nie-mitycznych (lądowe i morskie) ->wzmocnienie

Tak, zróbmy serwer bez jakichkolwiek bonusów, bez morale, bez nocnego, a badając podbój wybierasz jaki rodzaj - czy stary czy nowy. Sojuszu też założyć nie można, a wygrana będzie na podstawie ilości wydanego złota per gracz.
 
Ehh pamiętam te początki okupacji na Pharai (Stary System) z bonusem +30% ataku do ataku morskiego, ulepszonym atakiem, korzystnym wiatrem i narcyzmem w okupowanym mieście i niewyżytą wieśniaczką to 1 paczka zbijała ponad 1k birem... A taką paczkę szybciej się buduję przez Arystotelesa...
Jednak wolałbym bonus do atakowania w nocy, bo aktywność mniejsza i fajnie by było ją zwiększyć xD
co ty chłopie możesz pamiętać jak ty w tamtym okresie pod biurkiem suskiego siedziałeś :D
I tylko murki 25 budowałeś xD
"Jednak wolałbym bonus do atakowania w nocy, bo aktywność mniejsza i fajnie by było ją zwiększyć xD"
No ta do ciebie w dzień się wlatuje na luzie... w nocy musisz polować by mieć coś szanse trafić..... xD
 
co ty chłopie możesz pamiętać jak ty w tamtym okresie pod biurkiem suskiego siedziałeś :D
I tylko murki 25 budowałeś xD
"Jednak wolałbym bonus do atakowania w nocy, bo aktywność mniejsza i fajnie by było ją zwiększyć xD"
No ta do ciebie w dzień się wlatuje na luzie... w nocy musisz polować by mieć coś szanse trafić..... xD

Zazdrosny, bo Ty u niego pod biurkiem nadal siedzisz, poza Tym nie znam go. To, że byłem u niego w sojuszu 4 dni to tak naprawdę kompletnie nic nie znaczy. Ehh przejrzyj raporty i policz ile offów masz ubite w dzień ;p
 
Nie musze przeglądać bo wiem że nic nie ubiłeś :) I siedziałeś u niego z dobre 2 3 tygodnie ... więc nie gadaj głupot
Jak masz rapki to pokaż ile mi ubiłeś ile mi miast zabrałeś :D
Bo do ciebie to można o każdej godzinie wbijać jak do słupa...xD
 
Ehh i jaki to ma związek z bonusem 20% do ataku? teraz pod każdym postem będziesz mnie obrażać, bo masz żal, że nie dołączyłem do was? czy wyciągać jakieś brudy, bo masz żal? Porównywać statystyki? Mam się tłumaczyć, że jesteś zbyt patologiczny by z tobą grać. To tylko gra, a tak przeżywasz. I po co mam cokolwiek udowadniać, sprawdzać co, ile jak? Coś to zmieni? Myślę, że większość Ciebie już poznała na Tyle, żeby wyrobić własną opinie. Ale, widocznie musisz się dowartościować. Nie chcę mi się szukać w rapkach, ale niech będzie w załączniku dam jakiś na szybko ;P
 

Załączniki

  • zom1.png
    zom1.png
    512,8 KB · Wyświetlenia: 26
Szkoda tylko, że psują całkowicie grę na starym systemie. Pierwsze tygodnie niegrywalne, bo nie jesteś w stanie nic podbić, a koniec końców efekt jest odwrotny od zamierzonego, bo ludzie zamiast budować ognie/offy to budują na potęgę deffa, żeby cokolwiek przejąć. Najgorszy bonus jaki może być, serio. Osobiście więcej na takim serwerze nie zamierzam grać


To z minusów.
A z plusów serwer taki jak Pharai to chyba pierwszy od dawna serwer, gdzie nie trzeba było rozwalać na kazdej wyspie bunkra na murze,bo kazdy jeden gracz sie bunkrował.
Tutaj prawie wszyscy nastawiali się na ognie, a mało kto bronił deffem znając bonusy do offa i ogni.Takze jako osoba, która gra deffem prawie wyłącznie, a ognie słuzą mi tylko do akcji to taki serwer wolę o wiele bardziej z perspektywy "frontowego deffowca" niż przerabianie każdego miasta na walce żeby mozolnie przebijać się przez bunkry.
Jasne - mogli i powinni to wyważyć i przydzielać bonus stopniowo żeby te procenty narastały wraz z trwaniem serwera, ale według mnie jedyne czego brakuje na takich swiatach to Hefajstos.Zeby jak najbardziej przyspieszyc poczatkowy etap i zmaksymalizowac rozwoj.
Bo na x5 z bonusem do ataku sloty bije sie nieporownywalnie szybciej niz zwykle, a przez klopot z podbojami trzeba jeszcze wolno budowac paliki od zera.
Na Hefajstosie w tydzien moglyby latac z z nich paczki birem i tym samym przyspieszylibysmy zdecydowanie ten "early game" gdzie ognie mialy najwieksza sile.
 
Tak, zróbmy serwer bez jakichkolwiek bonusów, bez morale, bez nocnego, a badając podbój wybierasz jaki rodzaj - czy stary czy nowy. Sojuszu też założyć nie można, a wygrana będzie na podstawie ilości wydanego złota per gracz.
Akurat morale to zło, a świat całkiem bez bonusu tez ciekawy by był, bo nigdy nie bylo w pl takiego.
 

DeletedUser35664

Guest
Pamiętasz na której wersji językowej był taki serwer?
Chętnie bym się dowiedział jak go wspominają gracze.
 
Pamiętasz na której wersji językowej był taki serwer?
Chętnie bym się dowiedział jak go wspominają gracze.
każdy angielski jest bez bonusu, rosyjskie były (nie wiem jak teraz ogólnie z serwerami w tym kraju), ogólnie sporo jest takich.
Gracze z wersji bez bn uważają, że są kozaki a bn jest dla frajerów xD
 

DeletedUser35664

Guest
Aż mi mokro na myśl o tym jaki to ma potencjał w przełamaniu tej nudnej rozgrywki.

Akcje dwu a nawet trzy etapowe. Walcowanie red kropek na lajcie i ubijanie transów.
Trzymanie presji przy frontowej. Otwieranie wysp na zapleczu.
Wręcz maratony offowe niszczące psyche bambików. Coś pięknego.

Rotacja wojem, jeszcze większe znaczenie odbudowy nic tylko siedzieć i wydawać złote monety.

Tylko musiałby to być szybki serwer. Z szybkim zakończeniem tak aby nie tracić roku życia a z focusować się przy jesienni i skończyć na nowy rok bez stresu o wyleczenie bezsenności.
 
Tu właściciel tego posta.. Ok skoro już poczytałem o tym niby zachęceniu do grania to ostatnie pytanie i proszę o odpowiedz osobę decyzyjną. Czy będzie jeszcze jakiś serwer który nie dodaje i nie zabiera nic do do ataku czy też obrony ? Pytam bo już 3-ci serwer z rzędu jest z tym niepotrzebnym jak dla mnie bonusem a chciałbym jeszcze kiedyś pograć w grepolis. Tyl razem se znowu muszę odpuścić !
 
Do góry