3 propozycje

  • Rozpoczynający wątek gm1223b
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za??


  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, mam do zaproponowania trzy prozpozycje:
A) Propozycja A wprowadza w życie komunikator aktywności członków sojuszu, który ma na celu informowanie nas o tym, kto w danym momencie aktywny jest w sojuszu (informacja pokazana byłaby w panelu sojuszu).


B) Propozycja B wprowadza w życie kontrolera aktywności forum, który ma na celu informowanie nas (tak jak jest to na tym forum) o obecnych graczach na forum (można by wyeliminować nazwy graczy i podać tylko ich liczbę) i ile osób przegląda dany temat.


C) Propozycja C wprowadza w życie komunikator administracyjny, który ma na celu informowanie nas na forum, który z moderatorów jest właśnie dostępny, a także czy aktywny jest jakikolwiek lider/założyciel


Propozycję C można by uwzględnić w propozycji A lub usunąć A i zostawić C. Propozycja B jest moim zdaniem bardzo przydatna (z resztą jak każda inna wyżej zaprezentowana).


W razie wątpliwości proszę pytać i nie oddawać pochopnie głosów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 3 propozycje

A mi w sumie zawsze brakowało jakiejś ikonki/diodki przy członkach sojuszu, która symbolizuje online/offline
 

DeletedUser

Guest
Odp: 3 propozycje

Ale tu nie chodzi o to, że pokazuje kto ile czasu jest aktywny a kto nie, ale kto w danym momencie jest aktywny, np. wchodzisz w poniedziałek o 12:30, w panelu sojuszu widnieje, że aktywnych jest 12 graczy, wchodzisz o 19:00 i aktywnych jest już 32, potem we wtorek itd. do aktywności "całościowej" mają wgląd jedynie liderzy/założyciele, i niech tak pozostanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 3 propozycje

Po pierwsze, jeżeli sojusz jest dobrze prowadzony, to kret w nim jest bardzo rzadkim zjawiskiem lub jest on bardzo szybko neutralizowany. Zauważ, że lider posiada możliwość kontrolowania od jak dawna gracz nie jest aktywny, a moja propozycja daj możliwość sprawdzenia kto z graczy jest aktywny, a nie uczestniczy w życiu sojuszu, lecz buduje domki, weź pod uwagę taką sytuację, organizowana jest akcja. W sojuszu aktywnych jest 15 osób (pokazuje to jedna z moich propozycji) a do akcji zgłasza się zaledwie 7/8 osób, lider/założyciel/dowódca może natychmiast sprawdzić kto olewa akcje sojuszu, a kto się w nie angażuje, jest to także pożyteczne dla graczy, którzy proszą o pomoc, ponieważ mogą ustalić mniej więcej kiedy będą mogli spodziewać się wsparcia.

Oprócz propozycji A jest także propozycja B i C.


Ponadto częste obserwowanie przez lidera aktywności może mu pomóc w ustalaniu akcji, ustalaniu pory, dnia i godziny, ponieważ na podstawie swych obserwacji może on stwierdzić o jakich porach sojusz jest najbardziej aktywny. Ponadto można ukryć nazwy aktywnych, co kretowi uniemożliwi stwierdzenie nieaktywności w poszczególnych graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: 3 propozycje

Mi również chodzi w kontekście kogoś kto ma np. dostęp do forum ukrytego, niekoniecznie musi to być lider, ale nie zwykły szeregowiec.
 

DeletedUser

Guest
Odp: 3 propozycje

Widzę, że się nie zrozumiemy :( Ale trudno, nie można non stop wychodzić z założenia, że w sojuszu jest kret, bo co jak go nie ma? A akcje lepiej prowadzić całym sojuszem, bo wtedy właśnie sprawdza się na kogo najbardziej można liczyć, ale nie w tym rzecz. Mimo wszystko i tak uważam, że propozycje zaproponowane powyżej są przydatne. I chciałbym, aby więcej osób się wypowiedziało.
 

DeletedUser7343

Guest
Odp: 3 propozycje

Hehe wszyscy teraz chcą kogoś śledzić i kontrolować,jak nie nasz rząd to liderzy sojuszu.
Jak dla mnie zbędne,ponieważ jak ktoś chce wiedzieć czy dana osoba jest aktualnie w grze to pisze się na pw,albo mozna ustalić żeby ludzie zawsze wchodzili na chat i wtedy widać.

a niestety kretom to pomoże,jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: 3 propozycje

tak, ale zawsze znajdzie się pewna osoba, która kompletnie olewa sojusz i używa go jako schronienia, a za pomocą tego, da się ustalić kto to jest.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: 3 propozycje

Informacja o tym kto przebywa w danym momencie na Forum Sojuszu itd, to sprawa każdego Gracza. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry