3361 mieszkańców w jednym mieście :D

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1359
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1359

Guest
dobry kawał mam mieszkańców na minusie i max nie jest maksymalny :D
bedy.jpg
 

DeletedUser

Guest
HEHE no rzeczywiście :)
Tylko że to nie kawał.Najprawdopodobniej miałeś gospodarstwo na max poziom i wyprodukowane wojsko/flotę co do ostatniego człowieka i wtedy ktoś puścił na ciebie czar "BŁYSKAWICA" i uszkodził właśnie budynek gospodarstwa,czego efektem jest właśnie ujemna liczba mieszkańców:)
Ps.Jeżeli się mylę to mnie poprawcie:)
Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Widzisz przecież, że nie oberwał błyskiem, bo Gosp. jest na 40lvl...
 

DeletedUser

Guest
z tego co wiem byla taka mozliwosc przy prezentach adwentowych ze WM poszli na minus gdy sie NP. zebralo jakies wojska z prezentu
 

DeletedUser

Guest
akurat ten bład jest prawie powszechny po najnowszej aktualizacji

tez tak mam w kilku miastach i za cholerę nie wiem co go spowodowało - wczesniej było do 0 a teraz są jacyś nadprogramowi
 

DeletedUser

Guest
Teraz pewnie szpiegów też zalicza xDD Nie no skoro parę osób tak ma to musicie czekać na łatkę czy coś ;P
 

DeletedUser

Guest
Też kiedyś miałem z tym problem, poprostu zaatakuj kogoś tak żeby stracić wojo, a przynajmniej tych nadprogramowych i powinno wszystko wrócić do normy po jakimś czasie. U mnie to pomogło.
 

DeletedUser

Guest
Franko już kilka miesięcy temu zgłaszaliśmy wielokrotnie ten problem. Ale jakoś specjaliści od Grepo nie umieli sobie z tym poradzić. Większosć graczy już się po prostu tym nie przejmuje i nie zwraca uwagi.
Jak chcesz to Ci mogę na PW dokładniej wyytłumaczyć na czym polega ten bug.
Mam gdzies nawet screeny z bugowania.
 
Do góry