4 światy

  • Rozpoczynający wątek kybpyp3
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za

  • Tak

    Głosy: 2 33,3%
  • nie

    Głosy: 3 50,0%
  • obojętnie, kożystam z premium

    Głosy: 1 16,7%

  • W sumie głosujących
    6
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
jak wszyscy wiedzą, nie wszyscy gracze korzystają z premium. nie mają oni szans być na wyższych miejscach w rankingu.

Chodzi o to, żeby stworzyć cztery światy, na których nie dałoby się korzystać z premium.
1 świat wersja 1 stary system podboju
2 świat wersja 1 nowy podbój
3 świat wersja 2 stary
4 świat wersja 2 nowy

parametry każdego z nich
prędkość X3
Prędkość wojsk X2
limit w sojuszu 150
bonus nocny 23-7
morale aktywne

można by mieć konto tylko na jednym z tych światów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Racja, premium bywa denerwujące... ale trzeba patrzeć trzeźwo - firmie takie światy by sie po prostu nie opłacały, bo to głównie z premki innogames czerpie zyski. Nie ma premki = nie ma zysków = po co otwierać świat?

Także pomysł dobry, ale utopijny :p
 

DeletedUser7343

Guest
Jestem jak najbardziej za :)
Może niekoniecznie cztery ale ważne żeby był jakiś bez premki ze starym systemem podboju i byłbym szczęśliwy :)
 

DeletedUser

Guest
Każdy serwer musi na siebie zarobić... nie ma nic za darmo.

znam ludzi z top'u (nie koniecznie z grepolis) którzy zajęli tak wysokie miejsce mimo braku premium. żadne pieniądze i bonusy nie zastąpią zdolności strategicznych gracza.
 

DeletedUser

Guest
znam ludzi z top'u (nie koniecznie z grepolis) którzy zajęli tak wysokie miejsce mimo braku premium. żadne pieniądze i bonusy nie zastąpią zdolności strategicznych gracza.

To ja Ci powiem, że szkoda mi takich ludzi. Wiesz ile czasu oni poświęcają na grę? Nie uwierzę, że 3h dziennie im starczają. To już wtedy jest uzależnienie i to należy leczyć. Co do propozycji to jest to naprawdę bardzo dobry pomysł i oczywiście głosuję na TAK, z tym, że InnoGames się na to nie zgodzi, bo wiadomo o co chodzi. Kasa, kasa...
 

DeletedUser4

Guest
To ja Ci powiem, że szkoda mi takich ludzi. Wiesz ile czasu oni poświęcają na grę? Nie uwierzę, że 3h dziennie im starczają. To już wtedy jest uzależnienie i to należy leczyć. Co do propozycji to jest to naprawdę bardzo dobry pomysł i oczywiście głosuję na TAK, z tym, że InnoGames się na to nie zgodzi, bo wiadomo o co chodzi. Kasa, kasa...

Niestety ale serwery na ktorych toczy sie gra kosztuja (amortyzacja sprzetu, prad, lacze internetowe, do tego dochodzi sztab ludzi tworzacych gre oraz dbajacych 24h na dobe o to by wszystko dzialalo jak nalezy), a InnoGames jak kazda firma musi na to przeznaczac realne pieniadze, stad ten pomysl nie ma szans powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry