4 Story

  • Rozpoczynający wątek BiTi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Bardzo ładnie wykonana gra fantasy do wyboru 3 rasy.Bardzo dużo questów i przeciwników.
 

DeletedUser

Guest
Witam.
Gram w to mam 76 lvl mój nick to: XxXDominatorXxX. Gram na Aderii - Valorian.
Mam też RMC ale 16 lvl bardzo ciężko się nim gra ale mi się podoba.
Mam nadzieje że szybko dojdzie patch 3.3 to bronie PvP, pelerynki i w ogóle ciekawe rzeczy będą
 

DeletedUser

Guest
nie grałem ale kuzyn miał i mnie zalogował ale usunął nie zdążyłem nawet wejśc na konto:( bo komputer mu nawala gra fajna
 

DeletedUser

Guest
Grałem, gra nawet fajna, ale i tak Runes of Magic lepsze :) i wcale nie ma tak dużo questów. Miałem kapłan 21 lvl. I łucznik też 21 lvl, Derion, a serwera nie pamiętam :)
 

DeletedUser

Guest
Polecam grę! Bardzo fajna.Przynajmniej lepsza w porównaniu z metin2!
Grałem w tą grę mam 51lvl wojownika na serwie Aderia królestwo Valorian.
Dobre eq, tyle że skończyłem na nieokreślony okres ;D w to grać.
Zapytasz o powody ?:confused:
1.bardzooo dużo pieniędzy na to wydałem.(na miesiąc jakieś 2,5tysiąca.)
Dlaczego tyle wydawałem?
-ponieważ w tej grze bez IS'u jesteś nikim.Rzeczy do ulepszania są bardzo potrzebne,rzeczy do przenoszenia bonów itp.
2.Gram teraz na słabszym kompie bo nowego mam w naprawie a jest w kolejce komputerów do naprawy 1000 coś =/ więc trochę poczekam a firmy nie zmienię ponieważ ta naprawia najlepiej.

Ogolnie tej grze daje 9+/10 :D:D:D



@Edit.
Zapomniałem dodać rasy.
To tak grałem pierw wojownikiem człowiekiem przez długi czas,potem zmienilem się na feline,potem na wróżke :D:D:D ( wiem wojo wróżka koksi ;D) a potem znów wróciłem do człowieka.
Zapomniałem też dodać że mam łucznika 25lvl na Aderia Valorian z prawie całym eq +16, tylko kusza łowcy smokow obniżona z 34lvl na 25lvl +18 ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
dobra gra mialem 24 lucznikiem ale okropnie dlugo sie wbija lvl -.- zeby wbic lvl trza robic ciagle te same questy co potem staje sie nudne -.- ale i tak lepsza niz metin !!!
 

DeletedUser5492

Guest
Ciekawa, wciągająca gra, ale ilu Valorków dziennie można zabijać? (to akurat się nie nudzi hehe); nie wspominając o ekspieniu :DD A grać skończyłem bo prem był za kamienie :( Szkoda, ale cóż - bywa. Jak się wbije max lvl, to dopiero zaczyna się gra i wydawanie kasy na ulepszenie eq - bo nic innego się już potem nie robi, oprócz pvp i wojenek. Mam dobie wspomnienie z tej gry, ale to się skończyło.
Kim grałem i co miałem to już sie nie będę chwalić:))
 

DeletedUser

Guest
Gra w SWOIM gatunku dobrze sie spełnia lubiłem w niej system walki i wygląd stworów dużo przeszedłem i wiele przeżyłem w grze polecam:)

Ortografia kłania się aż do ziemi //Danielo381
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry