500 - Internal Server Error

  • Rozpoczynający wątek defuser
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Hmmmm widziałem temat wcześniej ale już zamknięty jednak problem jest nadal......błąd na całej stronie grepolis.pl ........ ktoś coś kaman.....?
 
Znowu - 500 - Internal Server Error

Wczoraj odpuściłem grę przez ten błąd a dziś od rana znowu niespodzianka :(



już działa
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
no właśnie o co kaman?!Mam ataki wysłać a nic nie idzie:(
 

DeletedUser2767

Guest
Pojawia się i teraz niestety:(
a teraz działa, denerwujące...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dlaczego nikt nie poda przyczyn przerw w grze i kiedy będzie usunięta awaria?
 

DeletedUser

Guest
Ja też od rana nie mogę się zalogować ani przez opere ani przez mozille, a kolega z sojuszu normalnie się loguje bo mówił mi przez telefon. O co tu chodzi?
 

DeletedUser2165

Guest
u mnie tez tak jest:(od wczoraj wieczora nic nie działa: cały czas ten błąd 500 internal... co jest grane
 

DeletedUser

Guest
Ja mam taki sam problem, może jest to wynikiem nadmiernego obciążenia serwera? :confused:
 

DeletedUser

Guest
ja też nie mogę wejść . w ogóle strona główna nie wchodzi . co się dzieje ??? szło wczoraj 65 ataków na mnie i wszystkie miał dojść od 6 do 11 i nie wiem co się dzieje w moich wioskach teraz i czy są okupowane czy nie !!! lepiej żeby to było coś ważnego że się wali ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7890

Guest
Jakies info!

Moze ktos z suportu chociaz odpowie co sie dzieje????!!!!!!


P.S Jak sie juz zalogujecie niedaj boze wciskac wyloguj bo znowu 2h odswiezania strony
 

DeletedUser7090

Guest
Ponad 12h grepolis ni działa. Może jakieś wyjasnienia ze strony tzw. moderatorów itp. I prosze NIE kasować wpisu!
 

DeletedUser

Guest
ja to samo i jak sie nie myle to wczoraj tez tak bylo , przejmuje wlasnie miasto i niewiem co sie dzieje . chyba przydaly by sie jakies wyjasnienia dla graczy
 

DeletedUser2732

Guest
Do administracji.Czy wiadomo kiedy zostanie usunieta usterka ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry