6 Szermierzy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser205
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser205

Guest
Doszły mnie słuchy że każdy gracz na sam początek otrzymuje 6 szermierzy. Z nieznanych mi przyczyn nie dostałem żadnej jednostki, możliwe że nie dostałem jednostek bo robiłem tutoriala wtedy kiedy co chwile na serwerze były błędy i może to spowodowało że nie dostałem jednostek. Czy da się to jakoś naprawić ? ( 6 szermierzy na początek to dużo i nie chciałbym mieć gorszą pozycje startową niż inni )
 

DeletedUser

Guest
Ja tą jednostkę dostałem gdy rozbudowałem gospodarstwo na 2 poziom i senat na 2.Nie wiem czy tak ma być ale tak miałem.
 

DeletedUser

Guest
Szermierzy chyba się dostaje po tym jak zamkniesz samouczka.
 

DeletedUser17

Guest
Doszły mnie słuchy że każdy gracz na sam początek otrzymuje 6 szermierzy. Z nieznanych mi przyczyn nie dostałem żadnej jednostki, możliwe że nie dostałem jednostek bo robiłem tutoriala wtedy kiedy co chwile na serwerze były błędy i może to spowodowało że nie dostałem jednostek. Czy da się to jakoś naprawić ? ( 6 szermierzy na początek to dużo i nie chciałbym mieć gorszą pozycje startową niż inni )


Musisz zakończyć cały samouczek lub też wyłączyć go poprzez X w prawym górnym rogu. Wtedy prawdopodobnie dostaniesz tych 6 szermierzy
 

DeletedUser205

Guest
Senat mam na 3lvl gospodarstwo też, skończyć samouczka jest ciężko bo nie mam czym zjechać wioski, wyłączyłem teraz samouczka i musze troszke poczekać jak widze bo od razu nie dostałem szermierzy.
 

DeletedUser

Guest
6 szermierzy dostajesz w ramach samouczka (abyś mógł praktycznie sprawdzić swoją umiejętność farmienia :) )

Jeżeli nie dostałeś tych 6 szermierzy nic nie stoi na przeszkodzie abyś rozpoczął tutoriala raz jeszcze. Kliknij Ustawienia > Ustawienia Gracza > zaznacz opcję samouczek i kliknij zapisz. Po powrocie do przeglądu osady powinno pojawić się okienko tuoriala.
 

DeletedUser205

Guest
Zrobiłęm znowu tutoriala i znowu przy opcjii ataku nie moge wybrac szermierzy bo ich nie mam, wyłączyłem więc samouczka i znowu się zawiodłem bo nie mam szermierzy ( sprawdziłem w agorze oraz chciałem splądrowac miasto i też nie miałem ) po naciśnięciu na "raporty" wyskoczyło mi okienko z "A teraz baw się świetnie z Grepolis!
Możesz teraz zamknąć okienko samouczka."no i ocf znowu sprawdziłęm stan jednostek i nie mam jednostek, cóż chyba jednak zostanę w tyle, ale chciałbym wam podziękowac za pomoc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie musisz przechodzić samouczka wystarczy, że go zamkniesz. Ja go nie przechodziłem tylko od razu zamknąłem i dostałem 6 szermierzy i trochę surowców.
 

DeletedUser205

Guest
no cóż widocznie kiedy robiłem samouczka po raz pierwszy w jakiś sposób te błędy gry usuneły mi jednostki czy coś w tym stylu

powie mi ktoś gdzie mogę napisać ticketa ? w grach przez przeglądarkę ta opcja jest mi obca więc mam prośbę jak ktoś wie niech napisze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry