[7. Urodziny] Krzyżówkowy Szał

Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Pytanie 20 - zastanów się nad tytułem książki, a potem pomyśl kto może być z nim powiązany w świecie Grepolis/starożytnej Grecji ;)

Pytanie 24 nadal sprawia kłopoty po dwóch podpowiedziach? :D Już ustaliliśmy, że chodzi o bonus i można znaleźć go w wiki :p Wspomnienie o murze w pytaniu nie jest przypadkowe.
 

DeletedUser5

Guest
Big Kamil, zawsze warto :) Ranking w pierwszej kolejności sortowany jest według liczby poprawnych haseł, dopiero gdy dwie lub więcej osób mają ich tyle samo, liczy się czas. Jeśli teraz edytujesz odpowiedź i dopiszesz kolejne hasło, to znajdziesz się przed wszystkimi osobami, które do tej pory miały tyle samo haseł co ty. Do tego, jeśli ktoś wyśle za godzinę krzyżówkę z taką samą liczbą haseł, co ty będziesz miał po edycji, to będziesz w rankingu przed nim.
 

DeletedUser21386

Guest
ok,dopisałem 24.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser29227

Guest
Ja znowu mam problemy z 3,17 i 21 :p Jak pasuje mi 2 to nie pasuje mi to 21 ..
 

DeletedUser5

Guest
Pytanie 3 - gdzie znajdziesz tych, którzy swoimi czynami i wkładem pokazali, że są najlepsi? Tych, którzy na zawsze zapisali się w naszej pamięci?

Pytanie 17 - nie trzeba się tutaj niczego domyślać i wnioskować, nawet jeśli nie jesteś regularnym bywalcem forum. Znajdziesz dokładną datę, tylko pomyśl gdzie na forum mogłaby się ona logicznie znaleźć. To prostsze niż ci się wydaje :)

Pytanie 21 - za dużo tu podpowiedzieć nie mogę, bo byłoby to zbyt oczywiste. Jeśli wydaje ci się, że znalazłeś odpowiedź, jednak nie mieści się lub nie pasuje ona do krzyżówki - zajrzyj do wiki, a znajdziesz inną nazwę, której trzeba użyć.

Furiatka2222, po zakończeniu pierwszej krzyżówki opublikujemy rozwiązanie, stworzenie rankingu może chwilę zająć, ale postaramy się to zrobić jak najszybciej.
 

DeletedUser28061

Guest
Jeśli ktoś na początku wysłał zdj krzyżówki z kilkoma lukami, a później je wszystkie uzupełnił, ale już bez obrazka, tylko z listą to będzie wszystko brane pod uwagę?
Miałabym trochę problemów z uzupełnieniem nowego screena
 

DeletedUser5

Guest
Weldenia., niestety podstawą przy rozpatrywaniu zgłoszeń jest screen, dlatego trzeba załączyć nowy obrazek. Lista haseł przydatna jest dla nas, bo wtedy sprawdzanie zgłoszeń idzie trochę szybciej, oraz dla was - jeśli popełnicie jakiś drobny błąd w krzyżówce, np. wpiszecie hasło "grepoli" zamiast "grepolis", a na liście hasło jest prawidłowe, to zostanie ono uznane. Jeżeli jednak jakiegoś hasła z listy w ogóle nie ma w krzyżówce, to nie możemy go zaliczyć.
 

DeletedUser28061

Guest
Dzisiejszą krzyżówkę wrzucać w tym samym, czy nowym temacie?
 

DeletedUser5

Guest
Weldenia., w nowym temacie :) Pozamykamy stare wątki po publikacji nowej krzyżówki, żeby nikt przypadkiem nie edytował swojej odpowiedzi podczas sprawdzania rozwiązań.
 

DeletedUser

Guest
Proszę o podpowiedź do pytania 15. Strona, na której projektanci gry czasem opisują swoje pomysły przed wprowadzeniem ich do Grepolis :)
 

DeletedUser

Guest
3. sprawdź forum a 25. znalazłem to w grze(ale nie jestem pewien) :p
 
Podpowiedzi.

10. Posiada mięśnie :D

11. Nie jest to żaden bonus. Jest to obecnie standardem w grze na nowym systemie podboju.

15. Warto poszukać na stronie głównej Grepolis.

25. NIE możesz tego kupić za złoto, za surowce ani za łaski. Ale można to kupić…
 
Status
Zamknięty.
Do góry