[AA] Anonimowi Agresorzy

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
530289adam2.PNG

Pozdrowienia :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

Eee... przenieście to do prezentacji sojuszy...
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

9/10 , ten dopisek na końcu małymi literami mnie rozbawił:D
Trochę za dużo tych "masek anonimowców" w prezentacji ,ciut to monotoniczne, ale ogółem fajne.
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

wydaje mi sie , ze skrót AA i po czesci logo to plagiat od Anonymous Amateurs [AA] - nie chce wnikac , bo potrzebne nam sa takie sojusze jak ten by nie wiało nuda 9/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

wydaje mi sie , ze skrót AA i po czesci logo to plagiat od Anonymous Amateurs [AA] - nie chce wnikac , bo potrzebne nam sa takie sojusze jak ten by nie wiało nuda 9/10

Jaki plagiat ? jak ja nawet nie wiem co ta za sojusz // ja się nie muszę przyglądać innym graczom na ich prezentki żeby stworzyć... to oni raczej mi muszą się przyglądać a nazwa sojuszu powstała w wyniku głosowania.

PS: a jak by była Armia Aresa [AA](na tym świecie) z lambdy to też byś to nazwał plagiatem ? no helloooo...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19540

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

Anonymous Amateurs było niezłym sojuszem na pi ,założonym przez HaseeIkara o ile pamiętam.
Dokładnie tą samą stylistykę mieli ,więc Tadek ma troszku racji... niemniej załóżmy ,że nie wiedziałeś.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

Anonymous Amateurs było niezłym sojuszem na pi ,założonym przez HaseeIkara o ile pamiętam.
Dokładnie tą samą stylistykę mieli ,więc Tadek ma troszku racji... niemniej załóżmy ,że nie wiedziałeś.:rolleyes:

No chyba że nieznanym, bo o takim sojuszu nie słyszałem nigdy a ze przypadek podobna stylizacja to może to jakiś znak że świat się zapowiada ciekawie w każdym razie taka stylistyka wypada najlepiej z wszystkich założonych moich pomysłów na prezentację.
co do przedziału masek chciałem dać inny ale miałem już wycięte maski to mi się nie chciało kombinować lol :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

po przecinku robi się przerwę aka spację.. :( 8/10
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

Anonymous Amateurs było niezłym sojuszem na pi ,założonym przez HaseeIkara o ile pamiętam.
Dokładnie tą samą stylistykę mieli ,więc Tadek ma troszku racji... niemniej załóżmy ,że nie wiedziałeś.:rolleyes:

Dokładnie to kolega Sm1te ;) Bardzo dobry i znany gracz , ponoć gra tutaj - mam nadzieje , że nie bedzie długo się ukrywał :)
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

Mi się wydawało,że robił tam za dyplomatę ,ale owszem ,znam go i szanuję ,bardzo dobry gracz,jego koleżanka Angua też, ale już koniec spamowania w tym temacie.:rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry