[AA] Anonimowi Agresorzy

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22727

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

Wow,kawał dobrej roboty,ale ja bym zrobił lepszy(żartuje)...9,9999/10
Dlaczego nie 10,hmmm....Ponieważ tylko dla znajomych...i złotników :p
 

DeletedUser22727

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

No też pozdrawiam :p
No asz dam ci punkt reputacji :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

Panowie przeginacie! ;(

Na razie posty pokasowałam, ale proszę o trochę kultury.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

Oczywiście za prezentację wystawiam 0/10 za użycie ikonek "Anonimowych".
 

DeletedUser20449

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

symbol jak z anonimowych alkoholikow przerobiona , tylko po co sie oglaszac jak i tak tylko dla znajomych
 

DeletedUser21237

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

symbol jak z anonimowych alkoholikow przerobiona , tylko po co sie oglaszac jak i tak tylko dla znajomych

No wiesz... renoma, prestiż, szacunek/szacuneczek itp. itd. Do tego jeszcze JP +100 na dzielni. Takie tam.
Tak mi się wydaję, ale to tylko moje przypuszczenia.
 

DeletedUser20449

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

takie kopie to porazka , tym bardziej kopia od chorych ludzi jak sa alkoholicy to po pierwsze brak szcunku po drugie pogarda i zle wychowanie pewnie rodzice tych co to produkowali byli zajeci praca zamiast wychowaniem dziecka z czeo szczerze wspolczuje autorom oczywiscie nie obrazajac nie kazdy moze miec idealne wychowanie wsrod iidealnych rodzicow
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

takie kopie to porazka , tym bardziej kopia od chorych ludzi jak sa alkoholicy to po pierwsze brak szcunku po drugie pogarda i zle wychowanie pewnie rodzice tych co to produkowali byli zajeci praca zamiast wychowaniem dziecka z czeo szczerze wspolczuje autorom oczywiscie nie obrazajac nie kazdy moze miec idealne wychowanie wsrod iidealnych rodzicow

Nie wiem czemu uważasz, że ta prezentacja jest kopią. Nie wiem o jakich ludziach alkoholikach mówisz i o jakim braku szacunku. To że ktoś zrobił dobrą prezentację uważasz za pogardę i że jest źle wychowany? Zastanów się trochę zanim coś napiszesz bo jeżeli można mówić że ktoś ma brak szacunku oraz że jest źle wychowany to tylko i wyłącznie ty. Chcesz oceniać to oceń bo do tego służy ten dział, nie podoba Ci się ok, ale nie obrażaj od razu autora prezentacji, że ma brak szacunku itp.. Jak napisano powyżej autor jest dobrym grafikiem i nie musi kopiować żadnych innych prezentacji, a sama prezentacja nie jest kopią.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

odświeżę dawno nikt nie zaglądał :p


"mega złotnik" łatwo ich rozpoznać po czym??? a kto by tracił 1000 złota w godzinkę? a sorki w 30 minut :D,
prezentacja 10/10 albo jak kto woli 100/100
 

DeletedUser

Guest
Odp: [AA] Anonimowi Agresorzy

Prezentacja jest MEGA doskonała, chyba jedna z lepszych, które widziałam :)

10/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry