Abdera - rozmowy o świecie i nie tylko!

DeletedUser33036

Guest
Aż mi smutno i tęskno za takim warriorem czy innymi...
 

DeletedUser2329

Guest
cycu spokojnie, to morze jeszcze nie zostało rozegrane do końca

ale jeśli na M54 pójdzie tak dalej to 3 morza pod władaniem smerfów i ekipy będzie
 

DeletedUser3480

Guest
cycu spokojnie, to morze jeszcze nie zostało rozegrane do końca

ale jeśli na M54 pójdzie tak dalej to 3 morza pod władaniem smerfów i ekipy będzie
smerfów i ekipy?? no tak. 50 graczy a reszta no cóż reszta to mięsko armatnie, dawca punktów i wiosek. Teraz są zblokowani w rozwoju a za chwile będą nabijac punkty dużym a potem oddawać wioski żeby ta wspaniała 50 wygrała świat

Prawda jest taka że dominacja jest słaba pod tym względem że wielki nie szanuje małych a mały nie ma tu racji bytu bo jest tylko pod wielkiego.
Aż się dziwie że Ci wszyscy gracze tego nie widzą i zgadzają się na taki rozwój sytuacji.
 
Panie mamucie, mając do wyboru usługiwanie jednym wielkim albo drugim wielkim, nie patrzy się pod kątem "kto mi więcej da", tylko
"kogo bardziej nienawidzę".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Panie mamucie, mając do wyboru usługiwanie jednym wielkim albo drugim wielkim, nie patrzy się pod kątem "kto mi więcej da", tylko
"kogo bardziej nienawidzę".
na pana trzeba mieć wygląd i pieniądze a ja mam tylko "i"

No ale czemu trzeba wybierać pomiędzy jednym wielkim a drugim wielkim :) można nie wybierać nikogo wielkiego
 

DeletedUser33036

Guest
na pana trzeba mieć wygląd i pieniądze a ja mam tylko "i"

No ale czemu trzeba wybierać pomiędzy jednym wielkim a drugim wielkim :) można nie wybierać nikogo wielkiego
Jak dasz radę przetłumaczyć to temu narodowi to ja osobiście zafunduje Ci Nobla...
 

DeletedUser3480

Guest
Hopek nic nie będę tłumaczył - to by było hipokryzją. Sam obecnie gram w masówce i bardzo mi się to nie podoba. Walka z samym sobą a nie z przeciwnikiem.
Co prawdą już niedługo ale gram.

Skończyły się czasy małych sojuszy przynajmniej na nowym systemie podboju.
 

DeletedUser2329

Guest
manfred a ja tam zawsze gram w "małym".. i choć już ponad 9 lat z przerwami gram nigdy świata nie wygrałem to i tak wspominam dobrze tą grę z fajnymi ludźmi.. a "wielcy" niech motają ludźmi ^^ przynajmniej z głupoty ich można się pośmiać
 

DeletedUser23402

Guest
Dzień dobry opłaca się wbić na uboczu będzie kogo bić? Czy rogatki opanowane też przez koxow?
 

DeletedUser2329

Guest
północny wschód atakują smerfy.. nie wiem jak inne rejony
 

DeletedUser4218

Guest
Fajny świat, dużo się dzieje, ale też niedługo będzie wegetacyjny, bo dużo ludzi wybiera się na nowy świat.

Manfredzie odczytaj wiadomość :)
 

DeletedUser29866

Guest
Napiszecie co się dzieje ..
Kot Felix zmienia fronty żeby mieć się z kim klepać czy kończy ?
 

DeletedUser24113

Guest
Kot już nie gra, wogóle mało kto gra, 200 osób grających na serwer to porażka, gra już upadła
 
Do góry