Achaja

  • Rozpoczynający wątek Antygon z Koryntu
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
100px-Hrb_unof_Malleore.png

~#~~#~~#~~#~~#~
Jesteśmy Achajami. Wolność jest dla nas najważniejsza! Na Zeusa, Atenę, Dionizosa, Pana i innych bogów będziemy bronić jej za wszelką cenę!
Jeśli również dla ciebie jest najważniejsza i jesteś na morzu 35, pisz.
~#~~#~~#~~#~~#~
Rada:
Antygon z Koryntu
~#~~#~~#~~#~~#~
Dyplomacja:
Antygon z Koryntu
~#~~#~~#~~#~~#~
Rekrutacja:
Antygon z Koryntu
~#~~#~~#~~#~~#~
Stratedzy:
Antygon z Koryntu
~#~~#~~#~~#~~#~​
 

DeletedUser

Guest
To Achaja czy Achajowie?Bo to dwie różne rzeczy, jedna kojarzy się z panem Ziemiańskim,a druga ze starożytną grecją.
I co rozumiesz przez słowa "wolność jest dla nas najważniejsza!"? Nie jest to dla mnie żadna reklama,ponieważ dla mnie w tej grze najważniejszy jest podbój i zniewalanie farm. Chyba że mówisz o tym,żeby samemu nie dać się zfarmić,to wtedy rzeczywiście wolność to dobra sprawa,ale i tak w tym przypadku bardziej by się sprawdzał "atak" jako coś najważniejszego.

Bardzo ładnie przedstawiłeś obszerną rade sojuszu,szkoda że się zlewa z tymi szlaczkami i nie jest to szczególnie czytelne.
0 pkt, nie podoba mi się,a do tego nazwa nie trafiona,bo przedstawia mi tytuł książki,a nie sojusz.
 

DeletedUser

Guest
Prezentacja fajna... do czasu aż skończysz patrzeć na obrazek i przejdziesz do tekstu. Już pominę to vidark powiedział by się nie powtarzać. Wymienienie Pana przy Zeusie i Atenie, a pominięcie np. Hery czy Aresa to... rzecz dziwna. Poza tym, zmultiplikowałeś się? 4 różne stanowiska zajmujesz. Po co tak zbędnie rozszerzać prezentację. Wystarczyłoby "Założyciel", a resztę później dodać. Na dodatek piszesz o wolności a nakładasz OGRANICZENIE. Co by było, jakbym cenił sobie wolność nad wszystko, a był na morzu sąsiadującym z tym wymienionym? Nie mógłbym dołączyć, czyli w pewien sposób nałożyłeś na mnie kajdany, wolność ograniczyłeś.
Za obrazek punkcik, za wycentrowanie i dobrą ortografię punkcik. Razem dwa.


PS - "Achaja" Ziemiańskiego to fajne czytadełko :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry