adriankiller

Witam wszystkich Forumowiczow

Mialem ostatnio zalozyc tutaj temat ale wyslano mnie na przymusowe wakacje
fuuu.gif


Juz jestem wiec do dziela zadawajcie pytania jak ktos takowe posiada
challengee.png


ps. szczegolnie Zieloni Niebiescy i Czerwoni mile widziani
coolfaceq.gif
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: adriankiller

Jak masz na imię?
Ile masz lat?
Na jakich światach grasz/grałeś?
Czym się interesujesz?
Czego najbardziej się obawiasz w grepolis?
 
Odp: adriankiller

Jak masz na imię?

dziwne pytanie sadzac po nicku chyba oczywiste 'Adrian'


jak w profilu 26

Na jakich światach grasz/grałeś?

na ilu gralem prawie na kazdym od ksi ale na paru tylko zostalem obecnie gram na omikronie ( wegetacyjnie od roku ) na swiatowym helorusie ( zblizamy sie do ery codow lada dzien ) i na Juktas cos tam sobie pogrywam

Czym się interesujesz?
ogolnie troche sportem ( pilka nozna ) motoryzacja ( samochodami ) i informatyka ( czesciami do komputerow stacjonarnych ) troche sobie przy tym dlubie

Czego najbardziej się obawiasz w grepolis?

nieslusznego BANA bez ochrony a tak na powaznie to kogo moze odpowiedz jest oczywista tylko Manka hihih ( manfred/a) z nim sobie nie poradze a tak to na lajcie
 
Odp: adriankiller

no to pytanie narazie nie odpowiem
moze sie jeszcze uda cos wiekszego osiagnac a nie chcial bym zapeszyc
5565v.png
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: adriankiller

Który system podboju bardziej Ci pasuje - nowy, czy stary?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: adriankiller

najlepszy sojusz jaki spotkałeś?
najlepszy gracz z jakim grałeś?
najlepsza laska jaką miałeś?

kto zapoczątkował masowe ataki? boisz się ich?
uważasz że da radę Ciebie rozebrać w jeden dzień?

< >
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: adriankiller

@sis na to tobie chyba juz odpowiedzialem ja kdyskutowalismy ( podboj oczywiscie) chodz moze kiedys zagram na okupacje ale jak nie bede gral za zadnym innym swiecie nie bede zadnego konta pilnowal ani rozbudowywal nikomu miasta tylkko jeden serwer

@Grzesiu ale pytania zapodales hhiihhi

wiec jedziemy
1) pierwszy-Polish legion ( uwazam go za najlepszy sojusz jaki kiedykolwiek powstal na grepo mozna jeszcze lepszy zlozyc moim zdaniem bo jest duzo doskonalych graczy ktorzy nie zagrali z nami na helorusie ) ma pare swoich minusow ale to wina poszczegolnych graczy ...
drugi - Tolosa ze swiata ksi w czasie swojej swietlnosci i nasz byly legion atenski (z ypsilonu) do wygrania swiata przez nemezis kostucha
trzeci - MDG tutaj tez pasuje (z tau) z turkiem na czele

2)o jeden ciezko bedzie ale wiesz kogo uwazam za najlepszego gracza : od gory
manfred - ewelin - stoner - dewu - kaliszaneczka - luzdersur/5m5m - malaga (ze swiata ksi chodz osobiscie nie znalem kolesia) - turek - Tadek ( czlowiek lasu ) - mg34 - user / persona (swojego czasu) - adrianek/soul z (omikronu) tak bym mogl jeszcze wymieniac i wymieniac - a zapomnialem ( Marta Heriel ) tez do tej listy pasuje
jako dowodca obrony to sariela
jako dowodca ataku ladnie sie elody na helorusie sprawdza ale maniek ty gorujesz tutaj

3) w grepo hihihihi moja Asia

4) masowe ataki hm to chyba ga&ngrena z rumunami bo tak to nigdy jakiejs wiekszej akcji procz czarow to nie bylo na mnie
5) boje sie ciebie jak bym mial z toba walczyc po przeciwnej stronie (ale to to wiesz)
6) ja wiem zalerzy na ktorym serwerze kazdego mozna rozebrac zniszczyc psychicznie trzeba wiedziec w ktory punkt uderzyc i kiedy
kazdego dfa sie pokonac odpowiednim sposobem w odpowiednim czasie

to chyba wszystko :rolleyes:
ps. a gdzie adminy na was liczylem najbardziej a tu zonk buuuuuuu nie lubita mnie wiem wiem
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: adriankiller

Że ja tego wcześniej nie zauważyłem... :) Rozumiem że zakładając ten temat jesteś gotów przyjąć i odpowiedzieć na każde pytanie? Bo jest różnica miedzy pytaniami wygodnymi i pochlebnymi, a pytaniami trudnymi. Niestety nie zaliczam się do twoich ulubieńców.
- Interesują Cię wszystkie pytania czy tylko ustawione przez Twoich kompanów? :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: adriankiller

dziękuje za odpowiedz, napisałem jeszcze inne pytania dość ważne ale usunięto mi je ze względu na regulamin, a wiec je teraz napiszę.

kto wg Ciebie jest najgorszym graczem, najgorszą osobą z jaką nie powinno się grac w sojuszu na grepolis???

no i ostatnie pytanie - co byś chciał osiągnąc w grepolis czego jeszcze nie osiągnąłeś ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: adriankiller

Ech jakbyś tę mendę skasował to jeszcze do przyjęcia by było Manfred...

Adrianku a co byś za pytania od adminów chciał zobaczyć? :)
 
Odp: adriankiller

Grzesiu najgorsza ooba hm troche tych swiatow zwiedzilem ty zarowno tez wiec napewno kilkanascie osob by tutaj sie znalazlo jedni z wiekszego lub mniejszego zla ktore wyrzadzili mi/sojuszowi itd ...
ostatnio na patelni jest ''Ksiezna Rumuni'' dlugo pewnie bedzie przewodzila w tej topce
co bym chcial jeszcze osiagnac to co osiagniemy nie dlugo mam nadzieje na EN i potem to samo osiagnac na polskim serwerze w pogobnym skladzie jak na EN

Sis nie wiem spodziewalem sie ze rzuca sie tutaj na mnie ale widac chyba i oni sie mnie ''boja''
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: adriankiller

Co Cię skłoniło do zagrania na świecie Juktas?
 
Odp: adriankiller

nic takiego szczegolnego ... poprostu sie tam zalogowalem zeby komus wioske rozbudowac
ale ze duzo znajomych na tym swiecie sie znalazlo to postanowilem troche sobie poklikac :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: adriankiller

Z ciekawości pytałam :)

Jakie plany na wakacje?
 
Odp: adriankiller

ciezki temat troche sie u mnie powalily palny w tym roku na wakacje wiec narazie nic szczegolnego narazie nie mam ;( buuuuuuuuuuuuu
 
Do góry