Agora-obrona;.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Jesteś na....

  • Tak

    Głosy: 25 92,6%
  • Nie

    Głosy: 1 3,7%
  • Obojętne

    Głosy: 1 3,7%

  • W sumie głosujących
    27
Status
Zamknięty.

DeletedUser15166

Guest
Proponuję w agorze w zakładce obrona dodać ikony łodzi transportowych, by można było łatwiej określić ile wojsko obecne poza miastem potrzebuje statków transportowych obecnie jest podana tylko pojemność jakiej potrzebują wojska, wtedy byłoby można łatwo odsyłać zbędne łodzie transportowe. Zmiana jest niewielka ale moim zdaniem przydatna.
Wyglądało by to mniej więcej tak:

2.JPG
 
Odp: Agora-obrona

Takie coś powinno być wprowadzone już dawno .
Podczas wycofywania np. procków z kolona we wrogim mieście nie trzeba siedzieć i kalkulować tylko wystarczy jedynie spojrzeć na ikonke ile potrzeba i wpisać.
Niby banał , ale przydaje się .
Zdecydowanie na Tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Agora-obrona

Dokładnie niby zwykła zmiana a przydaje się bardzo. Koleś zbuduje 20 statków a bedzie mu potrzebne 15.

Oczywiście że na Tak
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Agora-obrona

Nawet można by się pokusić o jeszcze dalsze uproszczenie i zrobić guzik odeślij nadmiarowy transport
 
Odp: Agora-obrona

Nawet można by się pokusić o jeszcze dalsze uproszczenie i zrobić guzik odeślij nadmiarowy transport
Trzeba by w takim wypadku uwzględnić to, że na wsparciu można mieć zarówno łodzie transportowe jak i szybkie statki transportowe. Ja zwykle korzystam tylko z tych drugich, ale zapewne sporo osób wysyła mix. Podczas zawracania mogą chcieć cofnąć tylko jeden rodzaj transporterów lub oba, ale osobno ze względu na czas powrotu. Choć jeśli zamienimy "odeślij nadmiarowy transport" na "zaznacz nadmiarowy transport", to według mnie też byłaby całkiem dobra opcja (bo o wprowadzeniu dodatkowych opcji zaznaczania to nie wspomnę:D).

A co do propozycji, to już wczoraj zagłosowałam - oczywiście na tak :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Agora-obrona

Bardzo fajna propozycja.

Ale dodałbym coś takiego jeszcze w koszarach, informacja o zrekrutowanych wojskach, ile transportowców trzeba aby to przewieźć ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry