[Nowość] Agora - Poziom Kultury - Obchody żałobne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34371
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz?

  • za

    Głosy: 9 47,4%
  • przeciw

    Głosy: 8 42,1%
  • obojętne

    Głosy: 2 10,5%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser34371

Guest
Doczytałem się, że w starożytnej Grecji nie jedzono fasoli, ponieważ uważano, że zawiera ona dusze zmarłych.
W związku z tym pomyślałem, że należałoby wprowadzić nowy poziom kultury "Obchody żałobne". Teraz mielibyśmy "Pochód triumfalny", na który zbieralibyśmy punkty walki za atakowanie (czyli za pokonanie jednostek), oraz na "Obchody żałobne", na które punkty zbierałoby się za jednostki utracone. Oczywiście ilość punktów walki do tego, aby uzyskać nowy poziom kultury należałoby dopasować (powiedzmy 150 do 200 jeden i drugi). Jest to logiczne z dwóch powodów:
a) Pochód Triumfalny dotyczy zwycięstwa, a przecież jak stracę w walce tysiąc żołnierzy to też go mogę odbyć (??),
b) Gracze, którzy się częściej bronią niż atakują dostaliby swego rodzaju handicap od gry (czyli dodatkowe punkty walki, na które obecnie nie mogą liczyć po każdej porażce).
Na obrazku proponuję aby znalazła się kobieta z kilkoma strączkami fasoli, a w tle mogiły.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Gracze, którzy częściej się bronią niż atakują, dostają punkty walki za pokonane jednostki. Także za obronę na wsparciu.
A nagradzanie za poniesione straty to nagradzanie za (i tak kontrowersyjne) złomowanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry