Agora

co sądzisz o pomyśle?

  • Tak

    Głosy: 71 77,2%
  • Z poprawkami...

    Głosy: 1 1,1%
  • Nie

    Głosy: 14 15,2%
  • Obojętne

    Głosy: 6 6,5%

  • W sumie głosujących
    92
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Gdy wchodzimy do senatu widzimy wszystkie budynki... poza Agorą. Czasem człowiek chce przejść od Senatu o Agory, to musi wejść w Podgląd miasta a dopiero potem kliknąć Agorę.

Proponuję by była widoczna np. na dole (między budynkami-cudami) lub gdzieś przy senacie / nad senatem. Ale to zostawiam już ludziom od gry:)
 

DeletedUser

Guest
Myślę że to dobry pomysł aby Agora trafiła na listę budowli w senacie,przecież to też budynek.
 

DeletedUser

Guest
tak w plemionach plac też jest w ratuszu pokazany a tu Agory niema przydało by się. A co do wyglądu można dać senat i agora obok siebie.
 

DeletedUser

Guest
A co do wyglądu można dać senat i agora obok siebie.

tylko ze jest taki problem: od senatu odchodzą strzałki:D więc nad senatem albo gdzieś na dole, tak jak proponowałem: między 'budynkami-cudami'.

ewentualnie gdzieś nad obozem drwali lub magazynem
 

DeletedUser

Guest
ja też jestem za, przyda się... jak powiedział kolega wyżej, zawsze to trochę czasu...

wyobrażam to sobie tak:
senata.jpg


PS. Dla wszystkich ciekawskich: odnawiam temat, żeby zagłosowało więcej osób
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja myślałem bardziej o czymś takim (dobrze że odświeżasz temat bo ostatnio myślałem by screena tu dodać:D):
4d450d21eaefa930.jpg


1. albo dodać nową zakładkę
2. albo wstawić agorę między budynki specjalne

twoja propozycja jest tak gdzieś na boku, nie pod ręką...
 

DeletedUser

Guest
co do zakładki na nie, ale między budynkami specjalnymi może być
 

DeletedUser

Guest
wyprzedziłeś mnie... chciałem skasować z wpisu tą zakładkę bo rzeczywiście trochę bez sensu jest - w agorze są kolejne...

zostaje więc tylko mdz. budynkami specjalnymi
 

DeletedUser

Guest
nie ma miejsca... senat musiałby zjechać w dół z całą resztą.
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, choć osobiście jakoś nie widzę potrzeby umieszczania Agory w Senacie ale przynajmniej skoczy się to : Gdzie jest Agora?

Najlepsze miejsce to chyba będzie miedzy budynkami specjalnymi :)
mnhgjgh.png
 

DeletedUser

Guest
Nie ma to jak grono ekspertów. :D Ale osobiście po namyśle przesunąłbym to o ok. 1cm w dół żeby się nie zlewało się z budynkami specjalnymi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
a może tak? też by to wyróżniło agorę wsród budynków
senat2.jpg


sorry za grafę, to tak na szybko...

widzę też, że zapomniałem skasować tą agorę u góry... nie zwracajcie na nią uwagi ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry