*Ak. Bogowie Wojny*

  • Rozpoczynający wątek Lucs
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest


Sojusz
*Ak.Bogowie Wojny*

y4ts.jpg


Link do prezentacji, w razie gdyby się komuś nie wczytywał na forum (oryginalny rozmiar): http://img547.imageshack.us/img547/6346/0f0s.jpg
(Czcionka jest czytelniejsza po wejściu w link, gdzie można znaleźć oryginalny rozmiar prezentacji)

Prezentacja wykonana przez użytkownika Lucs (na projekcie podpisany jako Lucas)

Na potrzeby prezentacji użyłem grafik dostępnych na Grepolis Wiki oraz tekstur dostępnych za darmo w Internecie.
Informacje nt. rekrutacji zostały celowo "ukryte", jako że aktualnie jest ona zamknięta.
Prezentacja dotyczy Akademii Bogów Wojny, a nie głównego sojuszu, tj. *Bogowie Wojny*.


"Basileus Basileon, Basileuon Basileuonton"
"Król królów, panujący nad panującymi"

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19421

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

wszystko ładnie ale troche nie czytelnie wiec 7/10
 

DeletedUser

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Na Forum Grepolis niestety są jakieś ograniczenia, więc prezentacja została nieco zmniejszona (automatycznie). Kliknij na link pod prezentacją, aby ujrzeć ją w oryginalnym rozmiarze - zapewniam, że wtedy stanie się czytelniejsza ;)

Mimo otworzenia w osobnym okienku nadal trudno się doczytać, dlatego tylko 8/10. Generalnie, to podoba mi się bardzo - jest ładna i estetyczna. Czcionka ciekawa, więc bym jej nie zmieniała, ale może większy jej rozmiar by był lepszy.

Często przy tworzeniu prac uwzględniam rozmiar poszczególnych grafik - pojedynczych obrazków, tekstur, kształtów, pędzli itd. i staram się dopasować odpowiednio do nich rozmiar czcionki. Niestety ta czcionka nie jest do końca wyraźna (także kolor gradientu nałożony na czcionkę nieco ją "przysłania"), ale najbardziej mi pasowała do takiej pracy i co ważniejsze - jest darmowa.

Dziękuję za kilka miłych słów, szczególnie za te "(...)dlatego tylko 8/10" ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Mimo otworzenia w osobnym okienku nadal trudno się doczytać, dlatego tylko 8/10. Generalnie, to podoba mi się bardzo - jest ładna i estetyczna. Czcionka ciekawa, więc bym jej nie zmieniała, ale może większy jej rozmiar by był lepszy.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Piękna ta prezentacja i fajny pomysł.
Mały mankament to ta czytelność...
9,5/10 :)

P.S.
Możesz zdjąć gradient z czcionki i podesłać mi na PW link, jak to by wyglądało?
 

DeletedUser

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Dzięki bardzo za pozytywne komentarze :) Sisi, wysłałem PW.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Prezentacja bardzo ciekawa, tylko czcionka jest mało czytelna, daję 8/10.
 

DeletedUser

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

co tu dużo mówić prezentacja świetna , wszystko zrozumiałem bo znam ten sojusz ale nie wszyscy znają więc 9/10
 

DeletedUser19752

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

fajne no ale czcionka trochę nie wyraźna 7/10 :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Bardzo fajny pomysł. Ale ta złota czcionka mogłaby być... Hmmm... Ciemniejsza? Byłoby bardziej widoczne.
Poza tym... świetna sprawa :) 8/10

Przynajmniej nie ma tu mowy o wojowniczkach korzystających ze swoich uwodzicielskich zdolności :D
 

DeletedUser17301

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Ładna i stylowa forma oraz ciekawa konstrukcja.
Z uwag:
- Będę również nudny, ale nagłówkowa czcionka nie wszędzie daje się odczytać nawet w dużych rozmiarach.
- Wykorzystanie grafik Grepolisowych jest zarówno plusem (bo jednoznacznie wskazuje o co chodzi), jak i minusem (brak większej kreatywności), skoro jest to prezentacja powinna również trafiać do mniej doświadczonych graczy, którzy niekoniecznie muszą te ikonki kojarzyć :) Ale to uwaga z gatunku tych czepliwych.

Ogólnie całość z przyjemnością oceniam na 7+/10

( sdfdsfdvdfbdgfb: toś mi dowalił hehe, ja tam lubię dziewczyny )
 

DeletedUser

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Pomysł bardzo fajny.:)
Jedynym minusem, jest nie dobranie kontrastu napisów do tła. I dlatego ocena 8/10.:)

( sdfdsfdvdfbdgfb: toś mi dowalił hehe, ja tam lubię dziewczyny )
sdfdsfdvdfbdgfb to nie jest on.;)
 

DeletedUser19479

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Super prezentacja, oceniam 10/10, widać profesjonalną rękę
 

DeletedUser4

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Pomysl graficznie super, jedyne co to czcionki tak wymyslne ze trzeba sie pomeczyc by odczytac i pobawic jasnoscia ekranu.. Przydalo by sie jakies obramowanie ciut bardziej wyrazne dac czcionce i by było super (albo zmienic tlo, bo jego odcienie skacza mocno).
Ogolnie 8,5/10, jedynie za czytelnosc troche traci;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Porobiłbym jeszcze coś z tą czcionką, ale w sumie jutro już kończy się termin "oddawania" prac i czas na ankietę. Myślę, że może później, już po głosowaniu dodam jeszcze wersję opcjonalną z inną czcionką.. tak czy inaczej dziękuję za oceny. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

5/10, jak dla mnie trochę za dużo wszystkiego, nieczytelna i czcionka nie pasuje do treści
 

DeletedUser

Guest
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Prezentacja nie jest aktualna, a ja niestety straciłem wszystkie swoje projekty przy ostatnim niekontrolowanym trwałym wyczyszczeniu dysku. Nadal tego nie mogę przeboleć ;x
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: *Ak. Bogowie Wojny*

Sojusz nie istnieje. Prezentacja zostaje zamknięta.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry