AK - Moria

  • Rozpoczynający wątek 23041990
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wojną AK - Moria?

  • Tak

    Głosy: 16 72,7%
  • Nie

    Głosy: 6 27,3%

  • W sumie głosujących
    22

DeletedUser

Guest
Hej. :) Wyskakuję z pytankiem a raczej ankietą... Tak z czystej ciekawości kto był(a) by za wojną AK między Morią? ;) Zaznaczę iż to tylko "ankieta" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: AK - Moria

Widze, że dwa Twoje multi już oddały głos czekamy z niecierpliwościa na kolejne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: AK - Moria

He, multikonto powiadasz. :) Może przez proszki unosisz się? Milcz w tym temacie! Twój post niczego nie wnosi a zaniża poziom. Daję ogromny minus -.
 

DeletedUser

Guest
Odp: AK - Moria

Karolinko - troszke spokojniej. Ja wiem, że Ty od pewnego czasu chcesz wojny z Morią... Ciekawe jaki masz w tym cel??? Z tego co widzę, to hamuje też Ciebie Chuligan... Skoro więc Ty jesteś pewna zwycięstwa w tej wojnie, to czego obawia się Chuligan??? Powinniście sie wpierw dogadać... O ile dobrze pamiętam, to już kiedyś pakt z Morią zerwałaś i po chwili nagle pakt już był... Z dniem powstania tej ankiety udowodniłaś tylko, że w Waszym sojuszu panuje chaos i nieporządek i nie ma tam osoby na tyle kompetentnej, która wzięła by lejce w swoje ręce...
 

DeletedUser

Guest
Ja już długo do tego dążyłam... :) Proponowałam nawet opcję "Ja" kontra Moria ale z Ich strony odzew był negatywny (odpowiedź na nie)... Hmmm... ? Ale okey. ;) To tylko ankieta. :) Spokojna jestem lecz nie toleruję osądzeń co do mnie jako multikonto. Brak jakichkolwiek podstaw, żeby to stwierdzić. Pozdrawiam milutko znających mnie i moje konto. :)

A chaos przyznam, że jest. :) Lecz unikam tego... Powiem, napiszę inaczej. Pewnie zauważyliście, że jestem indywidualistką. ;) ? Czasami są sytuację kiedy poproszę o pomoc w ataku bo wiem, iż problem mogę mieć. ;) To taka cała skromna Karolinka.


edit: nie rób spamu, edytuj posty;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: AK - Moria

boshe...cóż za indywidualność z ciebie jakiś tam ciągu cyferek...wyszłaś kiedyś z sojuszu z którym mamy pakt o nieagresji i poszły jakieś tam ataki na gracza naszego - i co?jak tylko w kontrze na jedno odebrane przez ciebie jedno średnio aktywnemu graczowi morii miasto poszły na ciebie ataki morii uciekłaś na powrót do AK. no szacun i chwała bo zabrałaś moriakowi miasto. tylko po co były te super odważne teksty że "że czas na grę solo"...?
Resztę sobie dopowiedzą sobie sami ludzie którzy się orientują w thecie. a laikom bez pojęcia nie ma sensu całości tłumaczyć bo nie czas i miejsce na to.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: AK - Moria

Jak już pisałem w tym temacie - jak chcesz to atakuj Morie, natomiast nie licz raczej na to że my cie bedziemy atakowac, nawet jak nam wojnę wypowiecie. Musimy się trzymac pewnego planu, posuwac się w jakis sensowny sposób do przodu. Naszym celem jest parcie na południe a nie atakowanie w każdym kierunku. To raz. A po drugie to pamiętaj o jednym - jesli dojdzie do wojny pomiędzy nami to nie ty bedziesz atakowana jesli już i nie ty będziesz cierpieć - w pierwszej kolejnosci będę cierpieć twoi podkomendni - i ty będziesz temu winna, ty będziesz odpowiedzialna za ich los. My uderzamy tak żeby szkodzić sojuszowi z którym walczymy, rozbijać jego spójnosc atakami od czoła i działaniem od wewnątrz na najsłabsze ogniwa w sojuszu. Nie licz więc na to że będziemy rozbijac się jak barany na deffie w twoich miastach, deffie który zgromadzisz z całego soja. Znajdziemy inny wasz słaby punkt i tam uderzymy - i uwierz mi że znamy się na tym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: AK - Moria

Rozumiem Was. ;) I zdradzę coś miłego. ;) Defensywa to mój słaby punkt... :) Dawco nie pisz mi o nieaktywnym... Po przejęciu płynęło wsparcia sporo... Nie wnikam osób trzecich w tą imprezę... Okey? Mamy stosunki neutralne... Ale kuźwa piszmy polszczyzną zrozumiałą, prawdziwą bez sprzeczek... To gra nie realia Kolego. ;) Wróg wrogiem ale nie w rzeczywistości. :)

PS. Znajdą się osoby chętne na dany dzień przykładowo ustalone między Nami na forum? Konkretnie (czat). Postaram się zorganizować. ;) To tylko pytanko. :)

Zaznaczę ww. iż wojna gry to nie realia. Pozdrawiam WSZYSTKICH bez wyjątku. ! No tak szczerze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: AK - Moria

Nie chodzi o aktywnosc w tym sensie ze nie gra wogóle ale raczej o to że rzadko na konto wchodzi ( bo praca nauka czy cos tam) Nieukrywajmy - to specyficzna gra, raczej dla osób która mają dużo wolnego czasu zwłaszcza na tygodniu. Jak ktos ma dużo zajęć w trakcie dnia jest raczej łatwy do podbicia. I raczej do tych mniej aktywnych graczy należy flanka. A że szło wsparcie - normalne - w końcu jednak dał znać o atakach no i od tego też są czujki żeby się nawzajem chronić, nawet jak kolega np. w pracy.
A atakowac ciebie nie zamierzmy i tyle - ta ankieta tutaj jest smieszna bo tu mogą głosować osoby nawet nie grające na theta. A ankieta u nas pozkazła ze 60% chyba nie chce tej wojny - mamy jedną na południu to po co nam druga? Zresztą cuda budujemy - jak większosc sojuszy. Przy czym nawet do końca nie wiadomo jakie są zasady tej budowy i zwycięstwa, bo sam suport mota sie w odpowiedziach na nasze pytania.
A co do czatu po co to? o czym chcesz gadać? Jak chesz to pisz na priw
 

DeletedUser

Guest
Odp: AK - Moria

Pogadamy jak Ci się okres skończy

w tym momencie malo zostałeś moim idolem !!! już nie chce być jak kapitan Ameryka,i nawet nie chce posiadać żadnej z mocy X-menów chce być jak ty mistrzem ciętej riposty :D
 
Do góry